Medya Grubu olarak 30. yılı aşkın süredir yayın hayatına devam eden Vardılar Medya Grubu, Dijital Televizyon sektörüne Hatay Vatan TV YouTube kanalıyla giriş yaptı. Abone olmak için tıklayın

Cemaat önderlerinden Hesob’a ziyaret

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Olağan Genel Kurulunda Yönetim Kurulu Başkanlığına Yeniden seçilen ve Güven tazeleyen Abdulkadir TEKSÖZ’ ü Cemaat Başkanları, Cemaat Liderleri ve Temsilcileri tebrik ziyaretinde bulundu.

Musevi Cemaati Vakfı Başkanı Şaul CENUDİOĞLU, Ortodoks Kilisesi Ruhani Reisi Dimitri DOGUM, Antakya Ortodoks Kilisesi Ruhani Lideri Can DELÜLLER ve Eski Bürokrat Zeki ÖZKAYA, HESOB Başkanı Abdulkadir TEKSÖZ’ ü Tebrik ederek; Şahsını ve Yönetim kurulu üyelerini tebrik ederek görevinde başarılar dilediler.

Ayrıca, Hatay Korunmaya Muhtaç Çocukları Koruma Derneği Başkanı Yurdagül ERGÜNER, HESOB Başkanı Sayın TEKSÖZ’ e tebrik ziyaretinde bulunarak Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Abdulkadir TEKSÖZ’ ün Ülkemize, Medeniyetler beşiği güzel kentimize ve Esnafımıza hayırlı hizmetlere vesile olmasını diliyorum ,, dedi.
HESOB Başkanı Abdulkadir TEKSÖZ’ de tebrikler ve başarı dileklerinden dolayı Cemaat Başkanları, Liderleri, Temsilcilerine ve Hatay Korunmaya Muhtaç Çocukları Koruma Derneği Başkanı Yurdagül ERGÜNER’ e teşekkür ederek El Ele ve Birlik ve Beraberlik içinde Her türlü Fedakârlığa Hazır Olacağını Söyleyerek dilek ve Temennilerde bulundu.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Cemaat önderlerinden Hesob’a ziyaret

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir