Medya Grubu olarak 30. yılı aşkın süredir yayın hayatına devam eden Vardılar Medya Grubu, Dijital Televizyon sektörüne Hatay Vatan TV YouTube kanalıyla giriş yaptı. Abone olmak için tıklayın

Defne Belediyesi’nin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik Spor Bayramı etkinliği

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Sümerler Amfi Tiyatro’da Gazeteci- Yazar Metin Uca’nın katılımı ile bir söyleşi düzenlendi. “Türk siyasetinde gençlerin rolü” adıyla gerçekleştirilen söyleşiye Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman, CHP il Başkanı Mehmet Güzelmansur, Antakya CHP ilçe Başkanı Dr. Ramiz Parlar, Defne CHP ilçe Başkanı Mehmet Gönenç, CHP yöneticileri ve vatandaşlar katılım gösterdi.

Etkinlikte bir konuşma yapan Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman “Ülkemizin içinde bulunduğu durum büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün 19 Mayıs 1919’da Samsun’a çıktığı durum kadar vahim ve endişe vericidir. Ülkemizde rejimi ve bu ülkede yaşayan insanların yaşam tarzlarını şekillendirmeye, cumhuriyet değer ve kazanımlarını aşındırmaya yönelik uygulanan sistematik politikaları üzülerek ve kaygıyla takip ediyoruz. Mustafa Kemal Atatürk Ulusal kurtuluş mücadele meşalesini tutuştururken halkına ve gençlere güveniyordu. Atatürk gibi dünya tarihine altın harflerle adını yazdırmış olan bir lider cumhuriyeti ve kazanımlarını ülkenin en dinamik kesimine, gençlere emanet ederek devrimci öngörüsünü bir kez daha ispatlamıştır. Şunun altını önemle çizerek söylüyorum ki bu coğrafyadan ne Atatürk’ü silebilirler nede 19 Mayıs ruhunu bu ülkenin gençliği geleceğinin teminatı ve umududur.” Dedi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Defne Belediyesi’nin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik Spor Bayramı etkinliği

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir