Diyanet-Sen Birlik Beraberlik mesajı verdi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Diyanet –Sen ve Memur – Sen’in ortaklaşa düzenlediği “BİRLİK, BERABERLİK VE KAYNAŞMA” yemeğinde birlik beraberlik mesajları verildi.

Kuran Tilavetiyle başlayan toplantı Diyanet-Sen Kırıkhan İlçe Temsilcisi Ahmet Köse, Diyanet-Sen ve Memur-Sen Hatay İl Başkanının konuşmalarının ardından konuşma yapan Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz Şer odaklarının Türkiye üzerinde oynadığı oyunlara dikkat çekti.

Başkan Yavuz, toplantıda yaptığı konuşmada; “Türkiye ve Dünyadaki İslam Coğrafyası çok ciddi bir imtihandan geçmektedir. Bir söz vardır, “Lafı söyleyene bakarım, birde gerçek değerine bakarım” Şer odaklarının ülkemiz ve İslam coğrafyasındaki yaptığı zulümler ve fitnelikler ortadadır. Bugün şer odakları karşımızda iseler demek ki, Cumhurbaşkanımız da, Başbakanımız da, Diyanet Başkanımız da doğru yoldadır. Bu millet şimdiye kadar varlığını korumuştur, bundan sonra da varlığını korumaya devam edecektir. Çünkü bu gücü Dualardan ve Yüce Rabbimizden alıyoruz.

Bazı şer odakları tarafından biz Müslümanlar üzerinde oyunlar oynanmaktadır. O yüzden millet olarak Birlik ve Beraberlik içerisinde olmalıyız” diyerek birlik beraberlik mesajları verdi ve “Din gönüllülerimizin her zaman yanındayız, yanında olmaya da devam edeceğiz” dedi.

ayhan-yavuz yemek-toplantı

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Diyanet-Sen Birlik Beraberlik mesajı verdi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.