Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

Dr. Şadi Yazıcı HAYAD Mağazası açıldı

Dr. Şadi Yazıcı HAYAD Mağazası açıldı
1.394 okunma
27 Aralık 2018 - 11:09

Afrin Zeytindalı Harekat Bölgesinde Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı HAYAD Mağazası açıldı.

Suriyeli muhacirlerin 2011 yılında Türkiye’ye geldiği günden itibaren tamamına eli dokunan, onlara Tuzla’dan gönül köprüsü kuran Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı şimdide Afrin Zeytindalı Operasyonu bölgesinde bulunan Cinderes’e HAYAD Mağazası açtı.

Kahraman ordumuzun yaptığı harekatla teröristlerden temizlenen bölgede bulunan mağdur halkın ücretsiz faydalanması için kurulan mağazaya Dr. Şadi Yazıcı adı verildi.

HAYAD Dernek Başkanı Rahmi Vardı “Şadi Başkanımız yaklaşık 7 yıldır Hatay’da bulunan Suriyeli muhacirlerin eli, kulağı, elbisesi, aşı oldu. 7 yıldır ekibi bu bölgede seferber oldu. Türkiye’de ilk defa ‘Suriyeliler kendi bölgelerine yakın illerde kalmalı. Aksi takdirde Türkiye bundan zarar görür’ bu tezi de zamanla doğru çıktı.” dedi.

7 yıldır bu kardeşlerimize hizmet eden Şadi Başkan son olarak Zeytindalı Harekat Bölgesinde yardımlara destek vermeye başladı diyen Vardı “Bizde Cinderes merkezde yaptığımız Hayad Mağazasna ‘Dr. Şadi Yazıcı’ adını verdik.” dedi.

Vardı son olarak, Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı’nın tüm övgülere layık bir başkan olduğunu. Yeni seçim döneminde de HAYAD ekibi Tuzla’da Şadi Başkana destek olmak için çalışmalara katılacağını söyledi.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.