Dünya Sağlık Günü Ve Sağlık Haftası Kutlama Mesajı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Rektör Güder mesajında;  “Tıp alanında bilgi, beceri ve emeğiyle insan sağlığına hizmet eden hekimler, içinde yaşadığı toplumun sorunlarını izlemek, incelemek ve bilimsel bakış açısı ile sorumluluk içerisinde kendi görüşleriyle katkıda bulunmakla yükümlüdür.

Bu doğrultuda teknoloji ve sağlık hizmetleri alanındaki performansıyla dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden Üniversitemiz Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanemiz, 2012-2013 yılında açılan Çocuk Kardiyolojisi, Odyoloji  (Çocuk işitme),Çocuk Hemotoloji, Tıbbi Onkoloji, Nefroloji, Kapalı Psikiyatri Kliniği, Anestezi-Reanimasyon Yoğun Bakım kliniklerimizle birlikte 63 Poliklinik ile gerek ilimizde gerekse bölgemizde önemli eksiklikleri gidermiş bulunmaktayız. Bu başarının arkasında köklü eğitim kurumumuz, bilgi ve tecrübe sahibi hocalarımız, çalışanlarımız yer almaktadır.

Aynı zamanda 2013 yılında kanser hastalarına hizmet vermek üzere, İyot Tedavi Ünitesi, PAT-CT Cihazı, Acil ve İlk Yardım Ünitesinde hizmet vermek üzere Tomografi cihazıyla birlikte hastalarımıza daha iyi hizmet vermek üzere birçok tıbbi cihaz ve cerrahi alet temin edilerek hastalarımızın hizmetine sunulmuştur.

Benzer yeniliklerin ve çalışmaların artarak devam etmesi dileklerimle sağlığımızı, hayatımızı emanet ettiğimiz, kutsal mesleklerini en iyi şekilde yerine getiren hekimlerimizin, tüm sağlık personellerinin ve sosyal güvenlik çalışanlarının Dünya Sağlık Günü’nü ve Sosyal Güvenlik Haftası’nı kutlar, fedakâr ve özverili gayretlerinden dolayı teşekkür eder, sevgi ve saygılarımı sunarım.” dedi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Dünya Sağlık Günü Ve Sağlık Haftası Kutlama Mesajı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.