Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

F Tipi PKK ve Ergenekon

F Tipi PKK ve Ergenekon
Rahmi Vardı
Rahmi Vardı( 1@hatayvatan.com )
Hatayvatan.com "Buradan Bakınca" köşesi yazarı Vardılar Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı TRT Anadolu Program Sunucusu Y.B.T.B Yön. Kurl. Bşk. Yard. Atatürk'ün Manevi Dünyası ve Armegeddon kitaplarının yazarı.
190 okunma
06 Eylül 2016 - 14:10

Bu başlık 23 Eylül 2009 yılında yani bundan tam 8 yıl önce Hatay Vatan gazetesinde ‘Buradan Bakınca’ adlı köşe yazımın başlığıdır. 8 yıl önce yani herkes kardeşken henüz sorun yokken sesini çıkaranların Ergenekondan suçlandığı günlerdeki yazdığım bu yazıyı paylaşmak  sonrada bugüne dair bir şeyler paylaşmak istiyorum.

Tabi bu köşe yazısı tek bir yazı değil bu F tipi örgütle ilgili 2004 yılında yazdığım ‘Atatürk’ün Manevi Dünyası’ kitabında özetle şunu yazmıştım.

“Misyonerlerinin Ajan misyonerlerinin  faaliyetlerinin semeresiz kalmaması için ne idüğü belirsiz ‘Diyalog’ icat ettiler. Paragöz, pragmatist, köylü kurnazı sığ dindaşlarımızdan taşeronlar buldular. Kuluplar, localar, dernekler, vakıflar, taşeronlar ve Diyalog toplantılarıyla içimizdeki Ahmakları manuple ediyorlar.” bu kitap yüzbinlerce satıldı, ta 2004’de bunların ülkemizi düşürdüğü durumları haykırdık ama nafile geldiğimiz nokta ortada.

Şimdi 2009’da yazdığım yazıyı tekrar okuyup tespitimizi yapalım.

[su_box title=”Rahmi Vardı’nın 2009 Yılındaki yazısı ‘F Tipi PKK ve Ergenekon'”]Bugünlerde ortalık toz duman, insanların %80’i aklını kiraya verdiği ve akıl etmediği için ağızları salyalı bir şekilde Atatürk’e, Askere ve kendi tarikatından olmayan herkese saldırıyorlar. Tabi bu saldırıdan bizde nasibimizi alıyoruz. Neden bizde onlar gibi düşünmüyoruz da muhalefet yapıyoruz?

İki nedeni var.

Türk Milliyetçisiyiz.

Aklımızı kiraya vermemişiz.

Bizi Ergenekonculukla suçlamalarının sebebi bu, hiç te umurumuzda değil. Bizce Ergenekon Ortadoğu’da Türk ordusunu zayıflatma ve ABD’nin, BOP projesine karşı çıkamayan bir ordu yaratma isteğidir.

22 İslam ülkesinin haritasının değişmesinin (ABD Dış İşleri Bakanı Raise; “22 islam ülkesinin haritası değişecek.”) önünde en büyük engel olan ordunun bitirilmesi karşı çıkacak sivil ve askeri direnişçilerin yok edilmesidir. Özetle Ergenekon Ülkeyi bölmek ve Kürdistanı kurup başına teröristbaşı apo’yu getirme projesidir. Bu fikre nerden kapılıyorum? Kısa kısa paylaşmak istiyorum. (Tabi başıma bir şey gelmeyecekse..) Gülen herkesin bildiği gibi Erzurumun Hasankale’nin ya da Korucak köyünün bir dadaşı değil. Ahlat’tan Erzuruma sürgün gelen bir Kürtçüdür.

Ömrü Türklerden intikam almakla geçmiştir. (Aile yapısına bakılırsa ne demek istediğim anlaşılır. Fethullah ismi Kürtçü M.Emin Kürdi’nin babasının kardeşi Sibgatullah ismi 1913 yılında Bitliste Kürt ayaklanmasını gerçekleştirenlerden birinin ismidir.) Ergenekonu planlayanların başında F tipi örgüt gelir.

İkincisi ise AKP Diyarbakır Milletvekili İhsan Arslandır. İhsan Arslan Türkiye’nin en büyük Kürtçüsüdür. Yazdığı “Kürt soruşturması” kitabında baştan sona sözde Kürdistan’dan bahseder. Pkk’ya gerilla der, Apo’ya Ulusal kahramanımız der. (Geniş bilgi için “Kürt soruşturması” kitabını okuyun.) İşin kötüsü İhsan Arslan’ın oğlu Mücahit Arslan’da Tayyip Erdoğan’ın beyin takımındadır. Aslan ailesinin tek hedefleri Kürdistan’ı kurup Apoyu serbest bıraktırıp Eyalet başkanı yapmaktır. AKP içinde bir tane Milliyetçi varsa bu aile konusunda R. Tayyip Erdoğan’ı uyarır. Ergenekonda yapılan tüm sahte CD ve belgeler İhsan Arslan tarafından hazırlanıyor bin kişilik F tipi bir ekibin başında İ. Arslan vardır.

Ülkede Kürdistanı kurmak için karşısında duracak Asker ve Sivil tüm Vatanseverler bu çetenin hedefindedir. Bunları yazarken bunlara inanan Ahmak Müslümanların bir tanesi bile bana inanmayacak biliyorum çünkü hepsi aklını F tipi örgüte kiraya vermiştir. Maalesef Asker artık Atatürk’ün askeri değil, Natonun askeri olmuştur.

Yoksa bu örgüte karşı bu kadar pısırık bir duruş sergilemezlerdi. Özetle lafı eğip bükmeyelim Ülkemiz Din, İman ve Allah’la aldatılarak bu oyuna geliyor ve Ülkemiz bölünmeye doğru gidiyor. Biri F.Gülen biri İhsan Arslan biri Dinci biri Kürtçü ortak tek noktaları var ikisi de Kürtçüdür.

İkisi de Türklerden nefret eder. Türk bayrağını dünyada dalgalandırıyor görünüyor ama oralarda ABD propagandası yapılıyor. ABD’nin giremediği yerlere bunlar giriyor.

Kırıkhan’da Kazkeli köyünde okul yok, çocuklar cahil yetişiyor ama onlar Afrika’da okul açıyor. Yani benim vatandaşım cahil kalsın elin gavuru aydın olsun bunların gidişatı bu. Bunlar gün gelir ülkenin başını tüm Dünya’da belaya sokar, sokar da iş işten gider. Kimse itiraz dahi edemez. Çünkü bunlar başarılı olursa bizler olmayacağız. Çünkü bizleri bunlar yok edecek. Ben bunları yazarken korkmuyor muyum? Korkmuyorum desem yalan olur. Korkuyorum ama şahsım için değil Sorumlu olduğumuz insanlar var. Onlar yüzünden korkuyorum. Ama korkunun ecele faydası olmaz, korkak yaşayacağımıza yiğitçe ölürüz.

Ama Tarihe de not düşeriz… “ F Tipi Örgüt Ülkeyi bölecek.” Son çağrımdır bari Milliyetçiler ve Atatürkçüler ayık olsun. Çünkü Cami Cemaatini bu örgüte kaptırdık. Onlar uyuşturulmuş ve bizi kafir ilan etmiş durumdalar.

Laf çok uzadı, hepinizi Saygıyla selamlıyorum.[/su_box]

Bu yazıda adı geçen İhsan Aslan 15 Temmuz işgal gecesinden sonra hiç ortalıklarda görünmüyor. Biz o zamanlar adına F tipi diyorduk şimdi FETÖ diyeceğiz. FETÖ’nün Kürtçü olduğunu İhsan Aslan’ında Kürtçü olduğunu Ergenekon operasyonlarının hedefinin Kürdistan  olduğunu 8 yıl önce iddia etmişiz. Bugün geldiğimiz noktada dediklerimiz maalesef ortaya çıktı ama masum insanlar şehit oldu ülke psikolojisini bozdu.

15 Temmuz’dan sonra hiç kimse gündeme getirmedi. Millet garibanları ihbar ederken (kandıranlar kaçtı kandırılanlar yanıyor) İhsan Aslan’ların adı hiç duyulmuyor hiç bir gazetede göremediniz. Ama ben açıklıyorum Diyarbakır’da İhsan Aslan’ın iki okuluna el konuldu kripto FETÖ’cülerin durumu böyle normal bir gariban olsaydı her gün TV’lerde saatlerce tartışılırdı. Bunların adlarını bilen yok ama biz Türk Milliyetçileri bu tür hainleri çok iyi biliyoruz ve takip ediyoruz.

Bu İhsan Aslan Zaman gazetesinin imtiyaz sahibiydi kimse bilmez bu İhsan Aslan PKK’lıları savunmakla ünlü Mazlum derin Genel Başkanlığını yaptı ama şimdi adını kimse anmıyor. Demem o ki bu türk Kürtçüler es geçilirde Allah rızası için birşeyler yaptığını zanneden ahmakları içeri alırsanız piyasada ahmak kalmaz bu kadar. Ama gizli hainleri büyütmeye devam ederseniz. İhsan Aslan’la ilgili bir de itirafçı var ismi Orhan Aykut bunu da mutlaka internette izleyin. Bir de meşhur bir yazarımız var İskender Pala, FETÖ’nün tillahı  Ergenkonda bavulla sahte belgeleri gazeteciye veren bu zattır. Sahte evrak hazırlayan İhsan Aslan’ın da ekibinin başıdır. Bunu da bilin.

Bu ülkenin başına “Kürt Açılımı” belasınıda bu İhsan Aslan – Mücahit Aslan zihniyeti açtı. Önümüzdeki hafta Kürt Açılımının nelere mal olacağını önceden yazıp çözüm önerisi sunmuştuk, o yazınında tekrarını yayınlayıp geldiğimiz noktadaki durumumuzu irdeleyeceğim. Kalın sağlıcakla.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.