Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

Genel Kurula AGF Delegeleri Damga Vurdu!

Genel Kurula AGF Delegeleri Damga Vurdu!
18 okunma
02 Temmuz 2021 - 10:44

Önceki gün Ankara’da gerçekleştirilen Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu 3’üncü olağan genel kurulu sonrasında Genel Başkan Nuri Kolaylı’nın yönetim kurulu listesine Akdeniz Gazeteciler Federasyonu’na (AGF) bağlı delegeler damga vurdu.

Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu kurucularından olan Akdeniz Gazeteciler Federasyonu, önceki gün yapılan genel kurulda, yönetim kurulu ve diğer kurullarda aldığı çok sayıda görev ile dikkat çekti. AGF Onursal Başkanı Mevlüt Yeni TGK Dış İlişkiler Koordinatörlüğü görevine, AGF Genel Başkanı ve AGC Başkanı Gaye Coşkun, AGF Genel Başkan Vekili ve HGC Başkanı Abdullah Temizyürek, AGF Genel Sekreteri CGC Başkanı Ali Cihangir TGK Yönetim Kurulu asil,  AGF Basın Sözcüsü BGC Başkanı Kürşat Tuncel yedek Yönetim Kurulu üyesi seçildiler.

AGF Saymanı Akdeniz Gazete Sahipleri Derneği  Başkanı Ahmet Duran Yenigün denetim kurulu, AGF Yönetim Kurulu Üyesi Adnan Taraşlı ve Kıbrıs Gazeteciler ve Yazarlar Derneği Başkanı AGF Delegesi Birol Bebek Onur Kurulu, KBGC Başkanı AGF Yönetim Kurulu üyesi Arslan Deveboynu Yüksek İstişare Kurulu ve İGC Başkanı Akdeniz Gazeteciler Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Rızkullah Terbiyeli ise Basın Etik Kurulu’na seçildiler.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.