Hatay’ın 5 İlçesinde Kısmı Elektrik Kesintisi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Enerji_sa 24.06.2021 tarihinde Hatay’ın 5 ilçesinde bakım onarım ve tesis çalışması nedeniyle kısmı elektrik kesintisi yapılacağını duyurdu.

Hatay Valiliğinin web sitesi üzerinden yapılan duyuruda 24.06.2021 Tarihinde Enerji Verilemeyecek Yerler;

Hatay’ın Antakya İlçesi Akçaova Mahallesi Bahçelievler, İlkevler, Esentepe Ve Yeşilyurt Sokak Hasanlı Mahallesi Hasanlı, Sadullah Gali Çiftliği-2 Ve 1, Sokak Büyükdalyan Mahallesi 1.Kümeevler, 2.Küme Evler, Merkez Ve Arpatepe Sokak Derince Mahallesi Paymar Ve Akpa Sokağa 9:00-17:30 saatleri arasında YG-Bakım Onarım çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.

Hatay’ın Antakya İlçesi Ekinci Mahallesi Atatürk, Yılmaz, Karabulut, Atatürk (Bahçelievler), Çevreyolu Ve 1. Gündüz Sokağa 9:00-15:00 saatleri arasında Tesis çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.

Hatay’ın Arsuz İlçesi Arpaçiftlik Mahallesi Adalar Ve Atatürk Sokağa 8:45-17:30 saatleri arasında Tesis çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.

Hatay’ın Arsuz İlçesi Helvalı Ve Pirinçlik Mahallesine 9:00-17:00 saatleri arasında Tesis çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.

Hatay’ın Arsuz İlçesi Pirinçlik Mahallesi Pirinçlik Sokağa 9:15-17:30 saatleri arasında Tesis çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.

Hatay’ın Arsuz İlçesi Madenli Mahallesi Şehit Er Bülent Harbiyeci Sokağa 9:45-14:00 saatleri arasında Tesis çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.

Hatay’ın Arsuz İlçesi Konacık Mahallesi Karaçay Sokağa 9:00-17:00 saatleri arasında AG-Hizmet Alım çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.

Hatay’ın Reyhanlı İlçesi Suluköy Mahallesine 9:00-17:00 saatleri arasında Tesis çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.

Hatay’ın Samandağ İlçesi Özbek Mahallesi Merkez Sokağa 9:00-17:00 saatleri arasında Tesis çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.

Hatay’ın Yayladağı İlçesi Yoncakaya Mahallesi Ziyaret ve Güzel Sokağa 9:00-17:00 saatleri arasında Tesis çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.

İlanda belirtilen saatler dışında teknik ve idari zorunluluklardan dolayı ilan edilen enerji kesme ve enerji verme zamanlarında değişiklik olabilir. Şirketimize ait enerjili ve enerjisiz durumda olan YG-AG elektrik şebekelerimizde şirketimizden çalışma müsaadesi alınmadan hangi amaçla olursa olsun çalışma yapılamaz.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Hatay’ın 5 İlçesinde Kısmı Elektrik Kesintisi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.