Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

Hataylı hakemlerden Başkan Savaş’a sportif teşekkür ziyareti

Hataylı hakemlerden Başkan Savaş’a sportif teşekkür ziyareti
56 okunma
11 Temmuz 2016 - 17:45

Sportif arenada önemli bir rol üstlenen hakem camiasının önemli derneklerinden biri olarak göze çarpan Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemciler Derneği(TFFGHD) Hatay Şubesi yeni Yönetim Kurulu üyeleri, 11 Temmuz Pazartesi günü Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Meslek grubu temsilcileriyle her fırsatta bir araya gelerek hizmet istişareleri gerçekleştiren Başkan Savaş’ı TFFGHD Hatay Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Korkmaz, Yönetim Kurulu Üyeleri Hikmet Bilgil, Özhan Mısırlıoğlu, Serkan Gözel, Metin Sugurtin; İl Hakem Kurulu Başkanı Şenol Kuyumcuoğlu, İl Hakem Kurulu üyeleri Tuncay Tolongüç, Sedat Sert, Ahmet Sezai Damdelen, Oğuzel Kükrek ve Süper Lig Yardımcı Hakemi Mehmet Cem Hanoğlu, Klasman Hakemleri Asker Açıkgöz, Hamit Basık ve Aziz Olcay’ın da aralarında bulunduğu geniş bir heyet ziyaret etti.

HAKEMLER, BAŞKAN SAVAŞ İLE SPOR ALANINDA ELDE EDİLEN BAŞARILARIN KALICI HALE GELECEĞİ KONUSUNDA HEMFİKİR

Hatay’da sporun geleceğine ilişkin konular konuşulduğu ziyarette, Başkan Savaş’ın şehrin spor yaşamına yeni bir soluk getirdiği ifade edilerek, Hatay’ın tüm spor dallarında hem ulusal hem de uluslararası mecralarda hakkıyla temsil edilmesi hususunda önemli adımların atıldığına dikkat çekildi.

Başkan Savaş’ın, Hatay’da faaliyet gösteren tüm spor kulüplerine maddi-manevi her türlü desteği sağladığını belirten heyet, kentin sporda elde ettiği başarıların sürdürülebilir kılınması noktasında aktif çalışmaların devam etmesi gerektiği kaydedildi.

BAŞKAN SAVAŞ: SPORTİF BAŞARILAR BİZE BÜYÜK BİR GURUR VERİYOR

Gerçekleşen ziyarette konuşan Başkan Savaş, “Sağlıklı yaşamın olmazsa olmazlarından bir tanesi şüphesiz ki spordur. Bu nedenle Hatay Büyükşehir Belediyesi olarak profesyonel sporculara destek vermekle kalmıyor, tüm hemşehrilerimizi spora teşvik ederek sporu yaşamlarının odağına almalarını sağlamak amacıyla hizmetler üretiyoruz. Bunun yanında elbette ki sporun her dalında başarı yakalamak ve adımızı zirve sıralarına yazdırmak da bize büyük bir gurur veriyor” ifadelerini kullandı.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.