Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

Akhisarspor MKE Ankaragücü Aytemiz Alanyaspor Antalyaspor İstanbul Başakşehir Beşiktaş Bursaspor Erzurum BB Çaykur Rizespor Fenerbahçe Galatasaray Göztepe Kasımpaşa Kayserispor Atiker Konyaspor Trabzonspor Demir Grup Sivasspor Yeni Malatyaspor

Hataylı minik sporculardan örnek davranış

Hataylı minik sporculardan örnek davranış
11 okunma
15 Şubat 2020 - 10:40

Göztepe Antakya Futbol Okulu minik Futbolcuları, Elazığ’da yaşanan deprem sonrası mağdur olan çocuklara destek amacıyla ‘Kumbaralar Elazığ’a’ kampanyasında toplanan yardımları Antakya Kaymakamı Orhan Mardinli’ ye teslim etti.

Göztepe Antakya Futbol Okulu öğrencileri ‘Kumbaralar Elazığ’a kampanyasında, topladıkları harçlıklarını, Başkan Fahri Serdar Özal, Genel Koordinatör Dyt. Müzeyyen Özal ve hocaları ile birlikte Antakya Kaymakamı Orhan Mardinli’ ye teslim etti.

ÖZAL: GÖZTEPE’ DE ÇOCUKLAR MUTLU

Başkan Fahri Serdar Özal yaptığı konuşmada “Futbol okulumuzda öncelikle sağlık konusunu ele alarak diyetisyenli eğitim yapmaktayız. Çocuklarımıza yardımlaşma ve kardeşlik üzerine bu kampanya ile sosyal gelişimlerine katkı sağlamaktayız. Futboldan önce daima iyilikleri, güzellikleri çocuklarımıza aşılamaya çalışıyoruz. Bu tür etkinliklerle ve doğru futbol eğitimiyle mutlu olan çocuklar okullarında hatta yaşamlarında da başarılı olacaklardır. Bu anlamlı kampanya için çocuklarımıza, ailelerimize ve bizi kabul eden Sayın Kaymakamımıza teşekkür ediyoruz.’’ Dedi.

Minik Göztepeli Özkan Ölmez ‘’Elazığ depremi bizleri üzdü. Depremi burada da hissettik. Çok üzüldük. Onun için Göztepe Antakya Futbol Okulu olarak ‘Kumbaralar Elazığ’a’ kampanyasını düzenledik. Hepimize geçmiş olsun. Allah yar ve yardımcıları olsun.’’ diyerek kumbaralarını boşalttıkları bağış kutusunu Kaymakam Orhan MARDİNLİ’ ye teslim etti.

MARDİNLİ: ÇOK ERDEMLİ ve FAZİLETLİ BİR DAVRANIŞ

Bu anlamlı kampanya dolayısıyla duygulanan Kaymakam Orhan MARDİNLİ “Öncelikle yönetiminize teşekkür ediyorum. Böyle bir kampanyaya destek olduğunuz için. Tabi bu davranış, çocuklarımızın harçlıklarını, paralarını Elazığ’daki depremzedelere, çocuklara vermeleri büyük bir erdem ve fazilettir. Bundan dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Tabi ki bu bize verdiğiniz yardımı Cumhurbaşkanlığı koordinesinde AFAD kampanyasına teslim edeceğiz. Çok teşekkür ediyoruz. Çocuklarımıza gerek spor hayatında gerekse yaşamlarında ömür boyu başarılı olmalarını diliyorum. Tabi ki spor yapan öğrenciler, derslerinde de genelde başarılı olurlar. Derslerinde başarılı olan sporda da başarılı olur. Ondan dolayı şimdiden beslenmelerine dikkat edilen, okulunuzda her türlü spor öncesi ve sonrası da onlara beslenme bilgisi verilen çocuklar hem derslerinde başarılı olacak, hem sporda başarılı olacaklar, hem de hayat boyu başarılı olacaklardır. Ben her şeyin en iyisinin en güzelinin sizlerle olmasını diliyor katkılarınız için teşekkür ediyor, yönetime, hocalarına, ailelerine teşekkür ediyor iyi ki varsınız” diyerek bağış kutusunu aldı ve tek tek öğrencileri öperek tebrik ve teşekkür etti.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.