Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

HBB AYKOME 18’nci Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirildi

HBB AYKOME 18’nci Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirildi
37 okunma
13 Temmuz 2016 - 12:38

Modern şehirciliğin en önemli kıstaslarından biri olan altyapı hizmetlerinin başarılı bir şekilde hayata geçirilmesini hedef alan Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) Altyapı Koordinasyon Merkezi(AYKOME), 18’inci Genel Kurul Toplantısı’nı 13 Temmuz 2016 Çarşamba günü HBB Meclis Salonu’nda gerçekleştirdi.

HBB Genel Sekreter Yardımcısı Metin Açık başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, HBB daire başkanları ve yetkilileri, ilçe belediye personelleri ile il genelinde altyapı çalışmaları gerçekleştiren kurumların temsilcileri katılım gösterdi.

TOPLANTIDA 5 MADDE GÖRÜŞÜLEREK KARARA BAĞLANDI

AYKOME Şube Müdürü Osman Tamer Sırım’ın sunumuyla gündeme alınan 5 madde, görüşülerek kentteki altyapı çalışmalarının koordineli ve uyumlu bir şekilde yürütülmesini sağlamak amacıyla karara bağlandı.

SIRIM: HATAY’IN HER NOKTASINA ÇÖZÜM ODAKLI ANLAYIŞIMIZLA GİDİLMEDİK YER BIRAKMAYACAĞIZ

Toplantıda konuşan Sırım,  “Tüm kurumlarla birlikte ortak bir akılla Hatay’ın her noktasına çözüm odaklı anlayışımızla gidilmedik yer bırakmayacağız. Altyapı sorunlarını ivedi bir şekilde çözüme kavuşturmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

AYKOME, BAŞKAN SAVAŞ’IN DİĞER KURUMLARLA SENKRONİZE BİR ŞEKİLDE HİZMET ÜRETME ANLAYIŞIYLA HAREKET EDİYOR

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın il geneline diğer kurumlarla birlikte senkronize bir şekilde hizmet üretme anlayışıyla çalışan HBB’ye bağlı AYKOME, kentin geleceğe emin adımlarla yürümesi için bu tür çalışmaların önemini bilerek hareket ediyor.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.