Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

HBB Temmuz Ayı Olağan Meclisi’nin ikinci oturumu gerçekleştirildi

HBB Temmuz Ayı Olağan Meclisi’nin ikinci oturumu gerçekleştirildi
42 okunma
19 Temmuz 2016 - 16:02

Geçtiğimiz hafta gerçekleşen Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) Meclisi, Temmuz Ayı Olağan Meclis Toplantısında gündemin ilk maddesini oluşturan Hatay İmar A.Ş’nin sermayesinin arttırılmasına ilişkin teklifin Plan Bütçe Komisyonu’na havale edilmesi dolayısıyla 18 Temmuz Pazartesi günü ikinci oturumla yeniden bir araya geldi.

Oturum, 15 Temmuz 2016 Cumartesi günü gerçekleştirilen darbe girişimi sonucunda şehit olan asker, polis ve vatandaşlar için saygı duruşu yapılması ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı.

İKİNCİ OTURUMDA TOPLAM 6 MADDE GÖRÜŞÜLEREK KARARA BAĞLANDI

Olağan gündemde yer alan ve komisyona gönderilen 6 madde görüşülerek karara bağlandı. İkinci oturumda öne çıkan, sermayesinin tamamı Hatay Büyükşehir Belediyesi’ne ait olan Hatay İmar, Otopark, Turizm, Taşımacılık, Sağlık, Eğitim, Madencilik, Teknoloji, Medya, Taahhüt ve Ticaret A.Ş’nin sermayesinin arttırılması konusu görüşülerek oy çokluğu ile kabul edildi.

HBB MECLİSİ 8 EYLÜL’DE OLAĞAN GÜNDEMLE TOPLANACAK

Meclis toplantısının sonunda, HBB Eylül Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nın 8 Eylül 2016 Perşembe günü saat 14:00’te yapılmasına karar verildi.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.