Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

Kırıkhan Bilim Hastanesi

HBB Zabıtası il genelindeki meslek gruplarıyla işbirliği halinde

HBB Zabıtası il genelindeki meslek gruplarıyla işbirliği halinde
38 okunma
15 Temmuz 2016 - 12:52

Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) Zabıta Daire Başkanlığı’na bağlı ekipler, il genelinde hizmet kalitesini yükseltmek ve sorunlara etkili çözümler üretmek adına Hatay’da faaliyet gösteren meslek gruplarının temsilcileriyle bir araya gelerek istişarelerde bulunuyor.

KIRIKHANLI VE İSKENDERUNLU ŞOFÖR ESNAFININ TEMSİLCİLERİYLE BİR ARAYA GELİNDİ  

HBB Zabıta Daire Başkanı Edip Kadıoğlu, Kırıkhan- Antakya Hattı üzerinde çalışan Kooperatif Başkanı Cuma Türk ve İskenderun PAC Kooperatif Başkanı Ahmet Gökoğlu ile birlikte 13 Temmuz Çarşamba günü Kırıkhan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Abdullah Sürücü’yü ziyaret etti.

HATAY’IN ULAŞIM GÜVENLİĞİ HBB’NİN PROFESYONEL EKİBİNE EMANET

HBB Zabıta Daire Başkanı Kadıoğlu beraberindeki heyetle, şehirde toplu taşıma işiyle geçimini sağlayan esnafın kullanacağı güzergâhlarının düzeni ile ulaşım güvenliğine tehdit oluşturacak unsurların ortadan kaldırılması konularına getirilecek çözümler hakkında görüş alışverişi gerçekleştirdi.

KADIOĞLU: HATAY HALKINA DAHA İYİ HİZMET VERMEK ÜZERE GÜN İÇERİSİNDE OLUŞAN SORUNLARI MİNİMİZE ETMEK İÇİN EKİPLERİMİZE EĞİTİMLER VERİYORUZ

HBB Zabıta Daire Başkanı Kadıoğlu istişare turlarını, Kırıkhan Otogar İşletme Müdürü Mahmut Cirnooğlu’na gerçekleştirdiği ziyaretle devam etti.

Çalışmalarının Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın talimatlarıyla hemşehrilerinin huzur ve güven içerisinde yaşamaları gayesinde gerçekleştirdiklerini kaydeden Kadıoğlu, “Hatay’ın her bölgesinde görev yapan arkadaşlarımız ile birlikte kent düzenini sağlamak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Denetlerken huzuru sağlamanın her anlamda önemi büyüktür. Hatay halkına daha iyi hizmet vermek için gün içerisinde oluşan sorunları en aza indirmek adına toplantılar yaparak, ekiplerimize eğitimler veriyoruz. Ayrıca vatandaşların huzurlu ve güvenli bir yolculuk yapmaları maksadıyla Şehirlerarası Otobüs Terminali ile şehir içerisinde toplu taşıma yapan araçlarda can ve mal güvenliğine dönük kapsamlı denetimler de gerçekleştirdik. Bu anlamda bütün bölgelerimizde iyileştirme çalışmalarımız devam edecek” ifadelerini kullandı.

“BAŞKAN SAVAŞ’IN SORUNLARA ÇÖZÜM ODAKLI YAKLAŞIMI İLE DAHA KALİTELİ HİZMET VERMEK İÇİN ÇALIŞMALARIMIZ SÜRECEK”

Kırıkhan Otogar İşletme Müdürü Cirnooğlu ile otogarın genel sorunları ile ilgili bilgi alışverişinde bulunan Kadıoğlu, Başkan Savaş’ın sorunlara çözüm odaklı yaklaşımı ile hizmet sunmaya devam edeceklerini vurguladı.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.