Medya Grubu olarak 30. yılı aşkın süredir yayın hayatına devam eden Vardılar Medya Grubu, Dijital Televizyon sektörüne Hatay Vatan TV YouTube kanalıyla giriş yaptı. Abone olmak için tıklayın

HESOB Başkanı Teksöz Antakya Belediye TV’ye konuk oldu

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hatay’ın ilk ve tek belediye internet televizyonu olan Antakya Belediye Tv, Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birlik Başkanı Abdülkadir Teksöz’ü ağırladı.

Gündeme dair değerlendirmelerde bulunan HESOB Başkanı Abdülkadir Teksöz, Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’nin Antakya’ya ve esnafa yapmış olduğu hizmetlerden dolayı çok memnun olduğunu belirtti.

HESOB Başkanı’nın konuk olduğu Gündem Özel programındaki bazı başlıklar şöyleydi;

√Ayakkabıcılık Sektörü, Mobilyacılık Sektörü, Metal Sanayi Sektörü,

√ HESOB olarak meslek dallarını kalkındırmaya yönelik çalışmalar ve hizmetler,

√ Antakya Belediyesi’nin esnaf ve sanatkarlara yönelik hizmetlerinden dolayı duyulan memnuniyet,

√ Yeni Sanayi Sitesi’nde yapılan yollar, park bahçe düzenlemeleri, refüj ve kaldırım düzenlemeleri, çöp konteyneri eksikliklerinin giderilmesi, Sanayi esnafının çöplerinin düzenli olarak alınmasından dolayı duyulan memnuniyet,

√ Dericiler Sitesi esnafının sorunlarının çözülmesi, Ayakkabıcılar Çarşısı’nda yapılan düzenlemeler, Uzun Çarşı’da düzenlemeler ve üst çatı aydınlatma sorununun çözülmesi,

√ Esnafa yönelik Mavi Bayrak projesinden duyulan memnuniyet.

HESOB Başkanı Abdülkadir Teksöz programda; “ HESOB olarak 70 meslek odası başkanlığı ve yaklaşık 40 bin esnaf ve sanatkara hitap ediyoruz. Esnafımızın en küçük sorunu emir telakki ederek çözüme kavuşturan Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’ye ve Antakya Belediyesi’ne Antakya’ya ve esnafa yönelik problemleri çözerek şehri kalkındırmaya yönelik hizmetler yürüttüğü için çok teşekkür ediyoruz. Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’nin her daim esnafla iç içe olarak, esnafın derdine derman olmasından dolayı şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

Program sonunda Başkan Kimyeci, HESOB Başkanı Abdülkadir Teksöz’ü makamında ağırladı. Başkan Kimyeci’ye, Başkan Yardımcıları Mustafa Kemal Karakaplan, Erhan Tartıcı, Cengiz Özgöz ve Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Hayrettin Akyürek eşlik etti.

HESOB Başkanı Abdülkadir Teksöz’ün Antakya Belediye Tv’ye katıldığı için memnuniyetini ileten Başkan Kimyeci; “ Antakya Belediye Tv’ye katılarak gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunduğunuz için şükranlarımı sunuyorum. HESOB Başkanı olarak esnafa yönelik hizmetlerinizden ve Belediyemize verdiğiniz desteklerden ötürü teşekkür ederim. Antakya Belediyesi olarak her daim esnafımızın yanındayız.” dedi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
HESOB Başkanı Teksöz Antakya Belediye TV’ye konuk oldu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir