Medya Grubu olarak 30. yılı aşkın süredir yayın hayatına devam eden Vardılar Medya Grubu, Dijital Televizyon sektörüne Hatay Vatan TV YouTube kanalıyla giriş yaptı. Abone olmak için tıklayın

HGC’nden 23 Temmuz Bayram Gazetesi

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hatay Gazeteciler Cemiyeti’nin 2010 yılında kurulmasının ardından her yıl 23 Temmuz’da Hatay’ın Anavatana katılışı nedeniyle çıkardığı Hatay Gazeteciler Cemiyeti yayın organı 23 Temmuz Bayram Gazetesi 3. sayısı okuyucularıyla buluşmaya devam ediyor.

Hatay Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Yetişen’in sahipliğini yaptığı Hatay Gazeteciler Cemiyeti yayın organı olan 23 Temmuz Bayram Gazetesi, Hatay’ın kurtuluşundan günümüze kadar olan acı ve tatlı anıları, duayen gazetecileri, Hatay Gazeteciler Cemiyeti’nin yaptığı faaliyetler, Hatay’ın kültürü ile tarihini konu olarak ele aldı. Her yıl 23 Temmuz’da yayınlanan 23 Temmuz Bayram Gazetesi okuyucularından tam not aldı.

Hatay’ın Anavatana katılışının günü 23 Temmuz’un her yıl yeniden anılarıyla tazeleneceğini belirten HGC Başkanı Ahmet Yetişen; “20 yıl Anavatan’dan ayrı kalan Hatay, 23 Temmuz 1939 tarihinde bir daha anavatandan ayrılmamak üzere onun çelik sınırları içerisine girmiştir. İşte bugün ve gelecek her 23 Temmuz’larda Hataylılar bu mutlu günün sevinç ve coşkusunu yaşamaktadırlar. Milli ve siyasi bir zafer olarak Türk tarihindeki yerini alan Hatay meselesi ile acı ve tatlı hatıraları genç nesillere aktarmaya devam edeceğiz.” dedi.

Murat MUTLU

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
HGC’nden 23 Temmuz Bayram Gazetesi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir