İbrahim Gül Seçmen ile biraraya geldi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Milliyetçi Hareket Partisi İskenderun Belediye Başkan Adayı bugün İskenderunlular ile biraraya geldi.

Adaylığının açıklamasından sonra vatandaşlar ile ilk kez biraraya gelen İbrahim Gül seçim startını bugün İskenderun’da resmen vermiş oldu.

İbrahim Gül’ü büyük bir kalabalık karşılarken adaylığı kesinleşen belediye başkan adayları ve ilçe yönetimleri de yalnız bırakmadı.

İbrahim Gül konuşmasında; Ekibimizle çıktığımız bu yolda tek hedefimiz daha huzurlu ve modern bir İskenderun yaratmaktır. Vatandaşla arasına duvar ören, seçimden seçime vatandaşı hatırlayan, bürokratik meşgaleyle kapıları kapatan, darlık ve yoksulluk içinde kıvranan insanları kaderiyle baş başa bırakan belediyecilik mantığıyla bir yere varmak mümkün olmadığı gibi, Allah rızasını kazanmakta söz konusu değildir. Belediyecilik faaliyetlerinin merkezinde tamamen insanların olmasının gerektiğini belirtti.

Milliyetçi Hareket Partisinin belediyecilik anlayışının özünde dokunmak, hissetmek, yaklaşmak ve sevgiyle sorunlara odaklanmak vardır. Gülümseyen yüzle, hiçbir eli geri çevirmeyen cömertlikle ve darda kalanlara hızır gibi yetişen bir inançla belediyecilik mana ve derinlik kazanacaktır.

İşte İskenderun belediyesini bu bilinçle yönetmek için sizlerden destek istiyorum” dedi.

MAHALLİ SEÇİMLER TARİHİ BİR DÖNÜM NOKTASIDIR

İbrahim Gül konuşmasına şu şekilde devam etti; 30 Mart 2014 tarihinde gerçekleşecek Mahalli İdareler Seçimleri tarihi bir dönüm noktası ve kritik bir yol ayrımıdır. 30 Mart 2014 Mahalli İdareler seçimlerinde sadece yerel yöneticiler seçilmeyecektir. Bu seçimlerin sahip olduğu önem, taşıdığı özellik ile benzerlerinden çok farklıdır. 30 Mart bir milattır, bir eşiktir ve bir demokrasi imtihanıdır.

Bu yüzden bu seçimlerin hafife alınır hiçbir yanı yoktur. İmhale gelir ağırdan alınır ve telafi edilebilir herhangi bir tarafı da bulunmamaktadır. Her duyarlı insanımız fark ediyor ki, ülkemizin görüş açısı daralmış, görüş mesafesi kısalmıştır. Milli varlığımızın devamlılığı, milli kimliğimizin korunması için 30 Mart virajı mutlaka sağ salim alınmalıdır.

ÜLKEMİZ 30 MART’TA SİZLERİN GAYRETİ İLE NORMALE DÖNECEKTİR

Milletimiz kaldırılması kolay olmayan yüklerinden 30 Mart’ta kurtulacaktır. Karanlıktan çıkacak, kutuplaşmadan arınacak, kargaşadan sıyrılacak, korkudan ve kaostan uzaklaşacaktır. Bölünmemizi bekleyen, parça parça koparak oraya buraya savrulmamızı isteyen haydutlara, hasislere ve haysiyetini gömmüş arlanmazlara ayağa kalkan Türk Milleti en iyi cevabı verecektir. Türkiye üzerinden hesap yapmanın belediye ağır olacaktır. Türk milletini hiçe saymanın, Türklüğü inkar ve reddetmenin faturası muhataplarının kafasına balyoz gibi çarpacaktır. Değerli İskenderunlular 30 Mart günü vereceğiniz karar ile Ülkemizin olduğu gibi İskenderun’un kaderini de tayin edecek, özlemlerini seslendireceksiniz.” dedi.

HABERİN FOTOĞRAFLARI

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
İbrahim Gül Seçmen ile biraraya geldi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.