Medya Grubu olarak 30. yılı aşkın süredir yayın hayatına devam eden Vardılar Medya Grubu, Dijital Televizyon sektörüne Hatay Vatan TV YouTube kanalıyla giriş yaptı. Abone olmak için tıklayın

Kardeşinle, Sevgiyle Paylaş Projesi bugüne dek 3266 ihtiyaç sahibi vatandaşa yardım eli uzattı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Antakya Belediyesi Sosyal Belediyecilik hizmetleri çatısı altında hayata geçirdiği “Kardeşinle, Sevgiyle Paylaş” projesi kapsamında hayırseverler tarafından bağışlanan giysi, oyuncak, ayakkabı ve ev eşyalarını Mansurlu Mahallesi’nde ikamet eden 40 ihtiyaç sahibi aileye ulaştırdı.

Antakya Belediyesi’nden konuyla ilgili yapılan açıklamada şunlar yer aldı; “ Antakya Belediyesi olarak sosyal belediyecilik çalışmalarımız kapsamında hayata geçirilen Kardeşinle, Sevgiyle Paylaş projesi her geçen gün daha da büyüyerek hayırseverler ile ihtiyaç sahipleri arasında köprü görevi görmeye devam ediyor. Yürütülen hizmetler kapsamında bugüne dek 3266 ihtiyaç sahibi vatandaşa giysi, oyuncak, ayakkabı ve ev eşyalarından oluşan yardımların ulaştırıldığı proje son olarak Mansurlu Mahallesi’nde ikamet eden 40 ihtiyaç sahibi aileye yardım etti.

Merkez mahallelerde başlatılan hizmetimiz kırsaldaki mahallelerde de muhtarlarımız aracılığı ile devam ediyor. Proje Türkiye Cumhuriyeti nüfus cüzdanı, yoksulluk belgesi ve Antakya ilçesi içerisinde ikamet ettiğine dair belge ile gelen tüm vatandaşlara belirttikleri ihtiyaca göre destek veriyor. Veren elin, alan eli görmediği, ihtiyaç sahibi vatandaşları mahcup etmeden yardım sağlandığı proje daha çok vatandaşa ulaşabilmek için hayırseverlerin desteklerini bekliyor.

Evlerde kullanılmayan başkasının ihtiyacı olabilecek ev eşyaları, hiç giyilmemiş ya da çok az giyilmiş kıyafetler, ayakkabılar, çocuklarımızın artık oynamadıkları ya da fazla olan oyuncakları 0326 212 17 86 numaralı telefonun aranması durumunda vatandaşlarımızın evlerinden kurye ile alınabildiği gibi kendileri de bizzat teslim edebiliyorlar. Antakya Belediyesi olarak daha çok yoksul vatandaşımıza, daha çok yardım götürebilmek için tüm vatandaşlarımızı, sivil toplum kuruluşlarımızı, dernekleri, projeye destek vermeye davet ediyoruz.”

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Kardeşinle, Sevgiyle Paylaş Projesi bugüne dek 3266 ihtiyaç sahibi vatandaşa yardım eli uzattı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir