Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

Kırıkhan Bilim Hastanesi

Kaymakamlıktan ‘Elektrik kesintisi’ açıklaması

Kaymakamlıktan ‘Elektrik kesintisi’ açıklaması
76 okunma
05 Ağustos 2018 - 17:50

Son dönemde ilçemizde meydana gelen elektrik kesintileri tarafımızca bilinmekte olup, takip edilmektedir. Toroslar EDAŞ (TEDAŞ) Bölge Müdürlüğü ile yapılan görüşme sonucunda; Temmuz sonu-Ağustos başı itibariyle başlayan ve halen devam etmekte olan, Altınözü ilçemizin bazı bölgelerini etkileyen ve  % 90 oranına yaklaşan aşırı nem nedeniyle, nemin daha çok olduğu bölgelerde bulunan elektrik hatlarımızda geçici arızalar oluşmaktadır.

Nemden dolayı oluşan bu arızaları azaltmak için belirli gün ve saatlerde izolatör değişimi ve yıkaması yapılacak olup, ortaya çıkan arızalar ve planlı bakım çalışması esnasında elektrik kesintileri yaşanmaktadır.

Altınözü Kaymakamlığı olarak ilçemizin gündeminde olan elektrik kesintileri ile ilgili Toroslar EDAŞ (TEDAŞ) Bölge Müdürlüğüyle görüşmeler sağlanarak sorunun çözülmesi noktasında elimizden gelen gayreti göstermekteyiz.  Aşağıda belirtilen gün ve saatlerde yapılacak kesintiler için tüm vatandaşlarımızın hoşgörüsüne sığınır, gösterecekleri anlayış için teşekkürlerimizi bildiririz.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.