Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

Kırıkhan Kütüphanesine Teşekkür Ziyareti

Kırıkhan Kütüphanesine Teşekkür Ziyareti
14 Eylül 2021 - 13:01

Kırıkhan ilçesinde yaşayan Mustafa Deveci adlı kişi, üniversiteyi kazanmasında ve yüksek lisans yapmasında, Kırıkhan Kütüphanesi kaynaklarının katkısı olduğunu belirterek, Kırıkhan Halk Kütüphanesine vefa ve teşekkür ziyareti yaptı.

Eğitimde aldığı yolda, ilçedeki kütüphane kaynaklarından yararlanmasının kendisine büyük katkı sağladığını söyleyen yüksek lisans mezunu öğrenci Mustafa Deveci, Kütüphane çalışanlarına katkılarından dolayı teşekkür etti.

Kırıkhan Kütüphanesi ile ilgili izlenimlerini ve vefa ziyaretini değerlendiren Kırıkhan Kütüphanesi Müdürü Erdoğan Cengiz ise yaptığı açıklamada:
“Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı mezunu olan ve Hatay /Kırıkhan Yörüklerinde Halk Bilimi Unsurları adı altında yüksek lisan tezini bitiren ve üniversiteyi kazanmasında en büyük payın Kırıkhan İlçe Halk Kütüphanesi olduğunu söyleyen Mustafa Deveci’nin, yüksek lisans tezini bitirme sevincini bizimle paylaşmak istemesi, hem kütüphanemiz adına hem de şahsım adına bizleri onurlandırmıştır.

Her başarılı öğrencinin bir kütüphane hikayesinin olduğu gibi, Mustafa’nın da bir hikayesi olduğu, gözlerinin ışığından belli değil mi?

Kütüphanelere gelip ders çalışan öğrencilerin, en iyi ve en güzel üniversiteyi kazanmamaları imkansızdır. Bu vesile ile bizleri onurlandıran Mustafa Deveci kardeşimize ve kütüphanemizde ders çalışıp üniversite kazanan sayısız öğrenciye, kütüphanemiz adını hayat boyu başarılar dileriz.” dedi.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.