Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

Altındere Alabalık Tesisleri Ramazan Ayında Suriyeli muhacirlere 10 ton balık yardımı yaptı

Merkezi İstanbul’da ve Türkiye’nin en büyük Alabalık üreticisi olan Altındere Alabalık Tesisleri Kırıkhan’da bulunan ihtiyaç sahibi Suriyeli ailelere yaklaşık 10 Ton alabalık gönderdi.

Özel araçla akşam üstü Kırıkhan’a getirilerek Hayad Derneği tarafından dağıtımı sağlanan Alabalıklar Gıda Bankası aracılığı ile Kırıkhan’daki ihtiyaç sahibi Suriyelilerin tamamına iftardan sonra başlayarak sahura kadar dağıtımı gerçekleşti.

Kart sitemi ile ihtiyaç sahiplerine ulaşıldığını belirten Hayad Dernek Başkanı Rahmi Vardı ‘Gıda Bankası aracılığı ile ihtiyaç sahibi ailelere mesaj gönderiyoruz ihtiyacı olan aileler gelip derneğimizden aile sayısına göre balık alabiliyor. Balık dağıtımımız bugün sahura kadar sürecek ve dağıtımı yarında yapmayı sürdüreceğiz. Bizlerin dağıtımına vesile olduğu bu hayır işini yapan Altındere Alabalık Tesisleri sahiplerine ve yine bizlere her zaman hayır işlerinde köprü olan İstanbul Temsilcimiz Dr. Mehmet Metin’ teşekkür ediyorum’ dedi.

Altındere Alabalık Tesisleri Ramazan Ayında Suriyeli muhacirlere 10 ton balık yardımı yaptı Merkezi İstanbul’da ve Türkiye’nin en büyük Alabalık üreticisi olan Altındere Alabalık Tesisleri Kırıkhan’da bulunan ihtiyaç sahibi Suriyeli ailelere yaklaşık 10 Ton alabalık gönderdi. Özel araçla akşam üstü Kırıkhan’a getirilerek Hayad Derneği tarafından dağıtımı sağlanan Alabalıklar Gıda Bankası aracılığı ile Kırıkhan’daki ihtiyaç sahibi Suriyelilerin […]

Kırıkhan’daki Suriyelilere 10 Ton Alabalık dağıtıldı

139 okunma
POPÜLER GALERİLER
Resimlerle Antakya Resimlerle Antakya
POPÜLER GALERİLER
Fotoğraflarla Kırıkhan Fotoğraflarla Kırıkhan
POPÜLER GALERİLER
Fotoğraflarla Hatay Fotoğraflarla Hatay

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.