Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

Komşu İllerdeki değişiklikler Hatayı etkilemedi

Komşu İllerdeki değişiklikler Hatayı etkilemedi
59 okunma
16 Temmuz 2014 - 17:03

Yakın zamanda Resmi Gazete’de yayınlanan İl Müdürlerinin görevden alınması ile ilgili karar uygulanmaya başladı. 14 tane İlin Müdürlerinin görevden alınmasının ardından Hatay’ın Aile ve Sosyal Politikalar Müdürünün Görevden alınmaması dikkat çekti.

Başarıları ve yaptığı işlerle adını sıkça duyduğumuz Mahmut Aldatmaz böylelikle de bakanlıktan onay almış oldu. Görevini hakkı ile yerine getiren Müdür Aldatmaz birçok sosyal sorumluluk projesine imzasını attı.

Resmi Gazete’de yayınlanan yönergeye göre; Adana – Kilis ve Mersin’in Aile ve Sosyal Politikalar il Müdürleri görevlerinden alındı.

Resmi gazete de görevden alınan Müdürler ise şöyle sıralanıyor:

Kilis Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Şafak Aydın, Sivas Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Sefer Buğrul, Samsun Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat Yıldırım,Düzce Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ruhi Çokan, Adana Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Erhan Güngör, Ağrı Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mehmet Çitil, Antalya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Afife Taş, Kars Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Akın Oktay, Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Süleyman Karadeli, Diyarbakır Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hidayet Bozkurt, Erzurum Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Abdullah Yurt, Bartın Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Orhan Külekçi, Mersin Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ünal Öncül ve Hakkâri Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Abdulbaki Aydın başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alınması gerektiği gelen bilgiler arasında.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.