Medya Grubu olarak 30. yılı aşkın süredir yayın hayatına devam eden Vardılar Medya Grubu, Dijital Televizyon sektörüne Hatay Vatan TV YouTube kanalıyla giriş yaptı. Abone olmak için tıklayın

Lütfü Savaş’tan Hassa’ya ‘Kent Meydanı’ sözü

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Hassa’ya Kent Meydanı sözü verdi.

“Mahallede Ramazan” etkinlikleri kapsamında Hassa’da bulunan  HBB Lütfü SAVAŞ ,Hassa Belediye Başkanı Abdurrrahman Demirel ‘in  Hassa için kent meydanı talebini geri çevirmedi.

Ramazan etkinliği sonunda bir teşekkür konuşması yapan Hassa Belediye Başkanı Abdurrahman Demirel;

”Ramazan Ayı dolayısıyla Hatay’ın bütünün de ve kendi ilçemizde geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza ve halkımıza yönelik iftar ve eğlence programı düzenleyen Büyük Şehir Belediye Başkanımız Sayın Lütfü SAVAŞ ve ekibine teşekkür ediyorum. Kendilerini ilçemizde ağırlamaktan büyük onur duyduğumuzu belirtmek istiyorum. Bu akşam burada,Hassalılara  farklı bir sevinç yaşatan başkanımdan ikinci sevinç müjdesini de kendilerinden duymak istiyorum.

İlçe belediyemiz tarafından yapılan ve  Büyük Şehir Meclisince   de onaylanan Kent Meydanı projemiz içerisinde bulunan ,Ziraat Bankası ve Eski Hassa Belediye Binalarının da  bir an önce kamulaştırılarak, parkıyla, alanıyla Hassa’nın çehresine renk katacak “Kent Meydanı “projemizin sözünü, başkanımızdan duymak  istiyoruz.”dedi.

Hatay Büyük Şehir Belediyesi Başkanı Lütfü SAVAŞ’ta yaptığı konuşmada;

Artık yollarımız yapılmaya başlandı. Eksik olan yollarımızın da ihaleleri yapılıyor. İnşallah ilçe belediyemizle beraber ,Hassa’nın  diğer hizmetlerini de  aksamadan yerine getirmeye çalışacağız.

Abdurrahman Başkanımızın Kent Meydanı projesine,  Büyük Şehir Belediyesi olarak gerekli katkıyı sağlamak için buradayız, ifadesi  seyirciler tarafından büyük alkış aldı.

Hassa Kaymakamı Mustafa PALA,CHP Hatay Milletvekili Birol ERTEM, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü SAVAŞ, Hassa Belediye Başkanı Abdurrahman Demirel, Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Çinçin ve Recep Tufan, Hatay Akdeniz Muhtarlar Derneği Federasyonu Başkanı Mahmut Gülcü, Hassalı Muhtarlar ve binlerce vatandaşın katıldığı, Hassa 15 Kasım Parkında ki “Mahallede Ramazan” etkinliğinde çocuklar gönüllerince eğlendiler.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Lütfü Savaş’tan Hassa’ya ‘Kent Meydanı’ sözü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir