Medya Grubu olarak 30. yılı aşkın süredir yayın hayatına devam eden Vardılar Medya Grubu, Dijital Televizyon sektörüne Hatay Vatan TV YouTube kanalıyla giriş yaptı. Abone olmak için tıklayın

Muharip Gaziler Hassa’da

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Hatay Şubesi, Hassa Kaymakamlığını ziyaret etti.

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Hatay Şube Başkanı Mehmet Ramiz BAKIR, 2.Başkan Galip DALYAN,  yönetim kurulu üyeleri İbrahim ÇİKİK, Bahri GÜNDOĞAN, Nazım TÜMER, Muharip Gaziler Derneği Hassa Temsilcisi Abdulkerim POLAT, Hassa Kaymakamı Bülent TEKBIYIKOĞLU’nu makamında ziyaret ettiler.

Hatay Şube Başkanı Mehmet Ramiz BAKIR,

“Fırsat buldukça bütün ilçeleri gezdiklerini belirterek, gazilerin sorunlarını yerinde tespit ederek yerinde çözüm bulmaya çalıştıklarını ifade etti.

Hassa Kaymakamı Bülent TEKBIYIKOĞLU’ da;

“Böyle değerli bir heyeti ilçelerinde görmekten büyük mutluluk duyduklarını ifade ederek, gazilerimizin sorunlarıyla yakından ilgilendiklerini, önemli gün ve zamanlarda gazilerle bir araya geldiklerini, geçen yıl, 61yıl sonra unutulan bir madalyayı gazimize kavuşturmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Kaymakamlık bünyesinde  “şehit ve gaziler” in sorunlarıyla ilgilenen bir birimin etkin olduğunu ve her türlü sosyal haklarından yararlandırdıklarını dile getirdi.

Kaymakamlık makamında ziyaret anılarının takdim edildiği nezaket ziyareti sonrası Türkiye Muharip Gaziler Derneği Hatay Şube Başkanı Mehmet Ramiz BAKIR ve Yönetim Kurulu üyeleri, diğer çalışmaları yapmak üzere Kaymakamlıktan ayrıldı.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Muharip Gaziler Hassa’da

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir