Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

Muhtarlar Konfederasyonundan Kırıkhan’a Ziyaret

Muhtarlar Konfederasyonundan Kırıkhan’a Ziyaret
29 okunma
20 Şubat 2021 - 10:24

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Bekir Aktürk Kırıkhan’da ziyaretlerde bulundu.

Hafta Başından itibaren Hatay Muhtarlar Dernek Başkanı Mahmut Gülcü’nün misafiri olarak Hatay’da olan ve ziyaretlerde bulunan Genel Başkan Bekir Aktürk bugün gün boyu Kırıkhan’da ziyaret vetemaslarda bulundu.

Genel Başkan, Bekir Aktürk’e Kırıkhan Proğramında, Konfederasyon Teşkilat Başkanı Azathan Erdemiz’in yanı sıra Hatay Muhtarlar Dernek Başkanı Mahmut Gülcü’de eşlik ettiler.

Bugünkü Mesaisini Kırıkhan’a ayıran Genel Başkan Bekir Aktürk, Muratpaşa Mahalle Muhtarı Hasan Donat ve Muhtar arkadaşlarını da ziyaret ederek, bir süre Sohbet Etti.

Genel Başkan Bekir Aktürk, Muhtar Hasan Donat ve arkadaşlarına yaptığı ziyarette “Kırıkhan’ı ve Mahallelerini “KIRIKHAN MAHALLE MUHTARLARI DERNEĞİ” çatısı altında Konfederasyonumuza bağlı olarak temsil edip dernekleşebileceklerini, dernek kurma yetkisini ve olurunu Konfederasyon Başkanı olarak Hasan Donat’a verdiğini söyledi.

Muhtar Hasan Donat, Konfederasyon Genel Başkanı Bekir Aktürk’ün Ziyaretiyle ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Genel Başkanımız Bekir Aktürk’e ve arkadaşlarına, bu yoğun tempo ve programlarında bizleri ihmal etmeyerek ve unutmayarak ziyaretimize gelmelerinden dolayı şahsım ve muhtar arkadaşlarım adına teşekkür ederim.

Ayrıca bizlere Dernek kurma yetkisi vermesinden dolayı da teşekkür ederim. Almış olduğumuz yetkiye layık olmak için elimizden geleni yapacağız, Allah’ım beni ve muhtar arkadaşlarımı, çıkmış olduğumuz bu yolda utandırmaz İnşallah” dedi.

Muhtar Hasan Donat’a, Genel Başkan Bekir Aktürk, Konfederasyon Rozeti’ni taktı.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.