Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

Oto Galericiler Sitesi için Ana Sözleşme İmzalandı

Oto Galericiler Sitesi için Ana Sözleşme İmzalandı
46 okunma
14 Eylül 2020 - 18:16

Kırıkhan Oto Galericiler Sitesinin yapımı için Kırıkhan Belediyesi ile Ana Sözleşme İmzalandı.

Oto Galericiler Dernek Başkanı Sait Buğa ile Kırıkhan Yeni Oto Galericiler Sitesinin yapımı için daha önce Kırıkhan Belediyesi ile imzalanan ön sözleşmenin ardından resmi prosedürler yerine getirildikten sonra ana sözleşme imzalandı.

14.09.2020 Günü Başkanlık Makamında imzalanan ana sözleşme imza programına Otogalericiler Dernek Başkanı Sait Buğa ve Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

Atılan imzalar sonrası açıklama yapan Sait Buğa; “Yeni Otogalericiler sitemizin temelini geçtiğimiz ay ortasında atmıştık. Yeni Otogalericiler sitemizin bu aşamaya gelmesinde bizlere öncülük edip, yol gösterip destek olan Belediye Başkanımız Sayın Ayhan Yavuz’a teşekkür ederim.” Dedi.

Sait Buğa’nın ardından açıklama yapan Başkan Yavuz; “ Yeni Otogalericiler Sitemiz ile ilgili daha önce imzaladığımız ön sözleşmenin ardından resmi prosüdürler yerine getirilerek ana sözleşmemizi de imzaladık. Hepimizin de bildiği üzere Yeni Otogalericiler Sitemizin temelini söz verdiğimiz gibi geçtiğimiz ay ortalarında attık. İnşaat çalışmaları tüm hızıyla devam etmektedir. Hedefimiz en kısa süre içerisinde Yeni Otogalericiler Sitemizi Galerici esnaflarımızın hizmetine sunmaktır. İmzaladığımız sözleşme İlçemize hayırlı olsun.” Dedi.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.