Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

Payas Stemde okuyor kütüphaneleniyor

Payas Stemde okuyor kütüphaneleniyor
121 okunma
02 Ağustos 2018 - 9:10

Payas stemde okuyor kütüphaneleniyor etkinligi çerçevesinde öğrenciler aileleriyle birlikte aynı kitabı okuyor, birlikte sınav oluyor ve tam not alan aileler ödüllendirilmek suretiyle okuma alışkanlığı kazandırılması teşvik ediliyor.

Bu kapsamda bu ayın 1.leri Payas Belediyesinin düzenlemiş olduğu bu organizasyonda hediyelerini Payas Belediye Başkanı Bekir Altan’ın elinden Sokullu Mehmet Paşa Külliyesinde aldı.

Aileler bu etkinlikle büyük bir mutluluk yaşadıklarını, eski çocukluktaki sınav heyecanını tekrar yaşayarak, çocularıyla güzel kaliteli bir zaman geçirip onların yaşantılarına sağladıklarıkatkının farkına vardıklarını dile getirdiler. Böyle güzel etkinliklerle halkı bilinçlendiren Belediye Başkanı olduğundan dolayı teşekkürlerini dile getirip, birlikte hatıra fotografı çektirdiler.

Payas Belediye Başkanı Bekir Altan ise “Biz sıradan bir belediye degiliz, biz halkımıza dokunuyoruz. Onların hayatlarını güzelleştirmek için çalışıyoruz. Durmadan çalışmaya, yeni projeler üertmeye devam edeceğiz” diyerek konuşmalarını sonlandırdı.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.