Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

PTT Personeli iftarda bir araya geldi

PTT Personeli iftarda bir araya geldi
54 okunma
26 Mayıs 2019 - 11:31

Posta ve Telgraf Teşkilatı (PTT) Genel Müdürlüğü’nce Hatay personeline yönelik iftar programı düzenlendi.

İftar yemeğinde konuşan PTT Başmüdürü Abdullah Yüksel: Vatan aşkı ile hizmet veriyoruz!..

PTT Hatay Başmüdürlüğü personelinin moral ve motivasyonuna katkıda bulunulabilmesi ve Ramazan coşkusunun paylaşılması amacıyla iftar programı düzenledi.

Antakya Ottoman Palace Otel’de düzenlenen yemeğe Hatay Vali Yardımcısı Bilal Ölmez, PTT Kule A.Ş. Genel Müdürü Adil Zembat, Hatay PTT Başmüdürü Abdullan Yüksel, Adana PTT Başmüdürü Korkmaz Gencer, Gaziantep PTT Başmüdürü Zekai Özkan, Kilis PTT Başmüdürü Abdullah Nebioğulları, Birlik Haber-Sen Genel Başkanı Ömer Budak, Birlik Haber-Sen Genel Başkan Yardımcıları Mevlüt Burgaç, Muzaffer Bozkurt ile Hatay genelinde görev yapan sıralı müdür, amir, şef ve memurlar ile dağıtım personeli katılım gösterdi.

KULE: İSTİKLAL’DEN İSTİKBALE EMİN ADIMLARLA YÜRÜYORUZ

PTT’nin köklü bir geçmişe sahip olduğunu dile getiren PTT Kule A.Ş. Genel Müdürü Adil Zembat, “178 yıldır ülke önceliklerine göre yenilikçi, güvenilir, tarafsız, girişimci, sosyal sorumluluk ile halkımıza hizmet vermekteyiz.

PTT çalışanlarının görevlerini yerine getirirken büyük bir onur ve gurur ile çalıştıklarını söyleyen Genel Müdür Zembat, “Teşkilat çalışanlarımızın büyük bir gayret ile hizmet ettiklerini gözlemliyorum. İstiklal’den istikbale yürüyen PTT teşkilatımız çalışanları görevlerini yerine getirirken emin adımlar ve alın terleri ile büyümeye gelişmeye devam etmekte” dedi.

PTT Kule A.Ş. Genel Müdürü Adil Zembat, Hatay mutfağının eşsiz lezzetlerini tadmaktan ve Hatay’da bulunmaktan mutluluk duyduğunu dile getirerek, “Antakya Ottoman Palace Otel’de iftar programını organize eden PTT Hatay Başmüdürlüğü personeline ve yöneticilerine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

YÜKSEL: HALKIMIZA KALİTELİ HİZMET SUNMAKTAN ONUR VE GURUR DUYUYORUZ

Hep birlikte açılan iftarın ardından söz alan Hatay PTT Başmüdürü Abdullah Yüksel, Posta ve Telgraf Teşkilatı (PTT)’nin son yıllarda gerek alt yapı, gerek personel ve gerekse teknolojik açıdan büyük bir değişim ve gelişim yaşadığına dikkat çekti.

Başmüdür Yüksel; PTT’nin Türkiye’nin her noktasına hizmet götürdüğünü belirterek, “Posta, kargo, bankacılık ve elektronik ticaret alanlarında; Türkiye çapında yaygınlaşmış hizmet ağı ile iki asra yakın tecrübesi, çağdaş teknoloji ve güçlü kadroları ile ekonomik, hızlı, güvenli ve kaliteli hizmet sunmaktan onur ve gurur duyuyor.

Türkiye genelinde olduğu gibi Hatay genelinde de hizmet alanlarında; yetkin personel ile etkin hizmet sunan teşkilatımız zor şartlarda altında halkımıza en iyi hizmeti sunmaktadır” dedi.

VATAN AŞKI İLE GÖREVİMİZİ YERİNE GETİRİYORUZ

Hatay PTT Başmüdürü Abdullah Yüksel, PTT’nin Zeytindalı ve Fırat Kalkanı Bölgelerinde PTT’nin ve Şanlı Türk Bayrağını dalgalandırarak vatan aşkı ile görev yapmakta olduğuna dikkat çekerek, “Sınır bölgesinde bulunmamız nedeniyle gerek Zeytindalı gerekse Fırat Kalkanı bölgesinde vatan aşkı ile görev yapan personelimiz ve şubelerimiz bayrağımızı dalgalandırmaktadır” diye konuştu.

Konuşmasının sonunda personelin hem Ramazan ayını hem de yaklaşan bayramını kutlayan Başmüdür Yüksel, tüm personele özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederek konuşmasını sonlandırdı.

ÖLMEZ: 178 YILLIK BİRİKİMLE HİZMET EDİYORSUNUZ

Son olarak kürsüye gelen Hatay Vali Yardımcısı Bilal Ölmez, Posta ve Telgraf Teşkilatı (PTT)’nin, 178 yıllık bir birikime sahip olduğuna dikkat çekti.

Ülke genelinde hemen her noktada gerek posta gerekse bankacılık hizmeti veren teşkilat çalışanlarının Ramazan ayını ve yaklaşan Ramazan Bayramlarını kutlayan Vali Yardımcısı Ölmez, “Posta ve Telgraf Teşkilatı (PTT), her geçen gün gelişmekte ve teknolojik alt yapı ile hizmet vermekte. Bu iftar programını düzenleyen tüm çalışanlara teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.

BUDAK: HEDEFİMİZ MUTLU ÇALIŞAN, GÜÇLÜ DEVLET

Birlik Haber-Sen Genel Başkanı Ömer Budak da yaptığı konuşmada. Hatay genelinde görev yapan PTT personeli ile düzenlenen iftar programında bir araya gelmekten büyük bir mutluluk duyduğunu ifade etti.

Mutlu çalışan, güçlü devlet şiarıyla hizmet üretildiğine dikkat çeken Başkan Budak, “Haberleşme ve iletişim dalında yetkili sendika olarak büyük bir sorumluluk duygusu ile çalışıyoruz. Öncelikli hedefimiz mutlu çalışan ve güçlü devlet. Bu bağlamda Hatay’da düzenlenen iftar yemeğine katılmaktan, PTT personelimiz ile bir arada bulunmaktan mutluluk duyuyorum, yaklaşan Ramazan bayramınızı kutluyorum” şeklinde konuştu.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.