Medya Grubu olarak 30. yılı aşkın süredir yayın hayatına devam eden Vardılar Medya Grubu, Dijital Televizyon sektörüne Hatay Vatan TV YouTube kanalıyla giriş yaptı. Abone olmak için tıklayın

Saadet Partisi Payas’da gövde gösterisi yaptı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Payas’ın sevilen yüzü, güçlü ismi Recep Baysal’ın Saadet Partisi’ne Aday Adaylık başvurusu gövde gösterisi miting havasında gerçekleşti.

Sloganlar ve meşalelerle Recep Baysal’ın adaylık başvurusu miting havasına dönünce programa katılan Genel İdare Kurulu Üyesi Doç. Dr. Necmettin Çalışkan, İl Başkanı Mustafa Eğe ve Belediye Başkan Aday Adayı Recep Baysal birer konuşma yaptı.

İl Başkanı Mustafa Eğe, açılış konuşmasında Recep Baysalın Payas’ta sevilen dürüst ve dava adamı olarak seçimi kazanacağına ve en güzel hizmetleri yapacağına inandığını söyledi.

Daha sonra söz alan Doç. Dr. Necmettin Çalışkan, “Recep Baysal Başkanımız 2014 belediye seçimlerinde yarım bıraktığı işi tamamlamaya geliyor” dedi.

Doç. Çalışkan; “Recep Baysal başkanımız Payas teşkilatımızın gayretiyle 5 yıldan beri karış karış her tarafı gezerek çalışmalarını sürdürdü. Daha adaylık başvurunda bulunmadan adı geçtiğinde pek çok kişi aman bu işten vazgeçin, gelin pazarlık yapalım şunları verelim diyerek uykuları kaçtı.

Kaç dönemdir Payas’ı yönetenler tokinin tüm Türkiye’de yaptığı konutları kendileri yapmış gibi anlatıyor. Halâ millete tepeden bakılıyor, başkana ulaşılamıyor. Arzu edilen beklenen hizmetler, demir çelik sektörünün yer aldığı geliri yüksek ilçede bu kadar yıldır yapılmamışsa o zaman hesap sorma zamanı gelmiştir. Ben şu kadar yıldan beri belediye başkanım diye övünülmez ben şu kadar hizmet yaptım diyerek övünülür.

Bugün aday adaylık başvurusuyla bu çalışmalar ete kemiğe büründü resmiyet kazandı. Bugün bu tablo daha aday adaylık başvurusuyla böyleyse bu görüntü 31 Mart sonunda zaferin müjdesidir.

‘Her başarılı erkeğin arkasında bir hamım vardır’ sözünden yola çıkarak hanımlara da büyük iş düştüğünü hatırlatmak istiyorum ve bugüne kadar yaptıkları çalışmaların daha fazlasını yapacakları için hanımları şimdiden tebrik ediyorum. Bu davanın motoru olan gençlik kollarımız ve belediye meclis üyelerimizde güçlü kadro ile zaferi elde edeceğimize inanıyorum. Mevcut Büyükşehir Belediye meclis üyemiz Beşir Candan’ı da bizi en güzel şekilde temsil ettiği için  tebrik ediyorum” diye konuştu.

Son olarak Saadet Partisi Payas Aday Adayı Recep Baysal sloganlar ve havai fişekler eşliğinde yaptığı konuşmada “2014 de ilk seçimimizde yüzde 32 gibi bir oyla ikinci olmuştuk. O günden bugüne ara vermeden çalışmalarımıza devam ettik. Bu defa tecrübemizle, hiç durmadan yaptığımız çalışmalarımız ve güçlü kadromuzla oyları ikiye üçe katlayarak Türkiye ses getirerek kazanacağız ve en hayırlı hizmetleri yapacağız.

İnsanlara ne istiyorsunuz diye sorduğumuzda insanımız yoldan sudan mahrum olduğunu söylüyor çok şaşırıyor üzülüyoruz. Biz bozuk yol bırakmayıp, su sorununu kökten çözmekle beraber, yapacağımız mesire alanı sahil çalışmalarımızla, vatandaşlarımız sahile gitmeye utanmayacak ve Payasımızı yeşil ile mavinin buluştuğu bir yer yapacağız. Aynı zamanda kültür merkezi, gençlerimize spor alanları ve daha bir çok önemli projelerimizle ne yapmamız gerekiyorsa fazlasıyla yapacağız.

Yine halkımız bize diyor ki ‘biz belediye başkanına ulaşamıyoruz’. Şunu ifade etmek istiyorum ki; “Bizim projelerimiz bir tarafa, kapımız da gönlümüz de her daim açık olacak şekilde bunu taahhüt ediyorum. Bunu ispat edeceğiz, yaşatacağız göreceksiniz.” dedi.

Baysal, son olarak, İsrafın ve yolsuzluğun olmadığı yerde bereket olur. 31 Mart gecesi Payas’a huzur gelecek, kardeşlik, birlik beraberlik gelecek, herkes kazanacak. El ele vererek Payasımızı beraber yöneteceğimizin sözünü veriyorum” şeklinde konuştu.

Konuşmalardan sonra Recep Baysal Saadet Partisi Payas İlçe Başkanı Aytekin Kaplankıran’a adaylık başvurusu dilekçesini teslim etti.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Saadet Partisi Payas’da gövde gösterisi yaptı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir