Medya Grubu olarak 30. yılı aşkın süredir yayın hayatına devam eden Vardılar Medya Grubu, Dijital Televizyon sektörüne Hatay Vatan TV YouTube kanalıyla giriş yaptı. Abone olmak için tıklayın

Sadullah Ergin Hatay’ın ve Türkiye’nin Gündemini değerlendirdi

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Adalet Bakanı Sadullah Ergin, Hatay’da yaşanan Gezi Parkı odaklı eylemlerde hayatını kaybedenler için soruşturmanın titizlikle sürdürüldüğünü söyledi.

Hatay’da bulunan Bakan Sadullah Ergin, gündemle ilgili gazetecilerin sorularını cevaplandırdı. Ergin, “Değerli arkadaşlar, tabi gerek Ali İsmail, gerek Abdullah’la ilgili, gerek Türkiye’nin değişik yörelerinde ölümlerin hepsi hepimizin içini dağlayan yaralayan ölümler.

Ben kendilerine rahmet yakınlarına başsağlığı diliyorum. Türkiye’mizin de artık gerçek gündemine dönmesi lazım. dedi.

Türkiye’nin gündemi sokak hareketleri değil. Türkiye’nin gündemi bu milletin bu ülkenin ihtiyacı olan çalışmalar yapmak, adımları atmak. Gençlerin ihtiyacı olan istihdamı sağlayacak günümüzü ve geleceğimizi güvence altına alacak sosyal tedbirleri hayata geçirmek. Türkiye’nin gündemi bunlar. Bunlarla meşgulüz. Herkes ülkenin gerçek gündemine doğru yoğunlaşmalı ama diğer yandan mesele önemlidir. Can kayıplarıyla ilgili soruşturmalar sonuna kadar bi hakken yapılmalı. Buradaki eksik ve yanlışlar varsa bunlara da ulaşmak elbette ki yargının görevi. Bununla ilgili çalışmaları da titizlikle takip ediyoruz” diye konuştu.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Sadullah Ergin Hatay’ın ve Türkiye’nin Gündemini değerlendirdi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir