Medya Grubu olarak 30. yılı aşkın süredir yayın hayatına devam eden Vardılar Medya Grubu, Dijital Televizyon sektörüne Hatay Vatan TV YouTube kanalıyla giriş yaptı. Abone olmak için tıklayın

Sadullah Ergin Servisçilerin sorunlarını dinledi

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Antakya’da düzenlenen toplantıda Hatay’da faaliyet gösteren öğrenci servisi esnafının sorunları masaya yatırıldı.

Yoğun kalabalığın katıldığı toplantıda kısa bir konuşma yapan Antakya Esnaf ve Sanatkârlar Kooperatifi Başkanı Abdulkadir Teksöz “Öğrenci servislerinin tüm sorunlarına çare bulmaya çalışıyoruz, en büyük sorun olan güzergâhlardaki yolların neredeyse tamamı bitmiş durumda, daha da düzelmesi için elimizden gelen tüm çabaları göstereceğimize emin olun” dedi.

Toplantıya katılan Eski Adalet Bakanı Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sadullah Ergin’den oda olma yönünde taleplerini ileten servisçiler Ergin’in kendilerine destek olacaklarını inandıklarını beyan ettiler.

Toplantıda konuşma yapan Sadullah Ergin servisçilerin oda isteğine “Hak Habib Allah” diyerek bu konuda yapılacak bir şey varsa gerekeni yapacağının sözünü verdi. Şehirleşme yönünde de önemli açıklamalar yapan Ergin “Şehrin girişi çengel bulmaca gibi, bu şekilde düzensiz olan yolları orada bulunan esnafımıza danışarak ve bu konularla ilgili birimler kurarak hep birlikte şehirleşme yolunda önemli adımlar atacağımıza inanıyorum” dedi.

Türkiye’de şu an 30’un üstünde Büyükşehir bulunduğunu dikkat çeken Sadullah Ergin “Hatay’da ilk kez büyükşehir olacak,  bu büyükşehir hedeflerin doğru belirlenmesi, stratejinin doğru kurgulanması ve güçlü bir şekilde geleceğe yürünmesi gerekiyor. Hatay Büyükşehir’i inanıyorum ki hep birlikte kalkınarak Türkiye’nin en büyük ilk 5’i içerisine getireceğiz” dedi.

Toplantıya Antakya Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Abdulkadir Teksöz, Serinyol Esnaf Kooperatifi Başkanı Nurettin Koyun, İl Genel Meclis Kurulu Başkanı Mehmet Güler, 237 Antakya Servis Hizmetleri Kooperatifi Başkanı Mevlüt Akdaş, İl Genel Meclis üyesi Hasan Hocamoğlu ve çok sayıda Öğrenci Servisi esnafı katıldı.

Fotoğraf Galerisi

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Sadullah Ergin Servisçilerin sorunlarını dinledi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir