Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

Sağlığın üst yöneticileri 14 Mart Tıp Bayramı etkinliklerine katıldı

Sağlığın üst yöneticileri 14 Mart Tıp Bayramı etkinliklerine katıldı
260 okunma
21 Mart 2017 - 11:04

HATAY’da sağlığın üst kademesi, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Ankara’da Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Sağlık Bakanı Prof.Dr.Recep AKDAĞ ile buluştu.

14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 81 ilin sağlık yöneticilerini ve hekimleri ağırladı. Hatay’dan programa İl Sağlık Müdürü Dr. Ümit Mutlu TİRYAKİ, Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Dr. Sebahattin YILMAZ, Halk Sağlığı Müdürü Dr.Bayram KERKEZ, hekimler Dr.Harun KILIÇKIRAN,  Uzm.Dr.Selin TERTEMİZ ve  Dr.Aysel EMİRLEROĞLU katıldı.

Sağlık yöneticileri ve hekimler Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ndeki 14 Mart Tıp Bayramı etkinliklerinin ardından, Sağlık Bakanlığı’nın 14 Mart Tıp Bayramı etkinliklerine katılmak üzere bakanlık konferans salonunda tertip edilen yılın hekimleri ödül törenine katıldılar.

Törende; İl Sağlık Müdürlüğünde görevli Dr.Harun KILIÇKIRAN, Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliğinden Uzm.Dr.Selin TERTEMİZ ve Halk Sağlığı Müdürlüğünden de Dr.Aysel EMİRLEROĞLU Yılın doktoru ünvanlarını alarak ödülleri Sağlık Bakanı Prof.Dr.Recep AKDAĞ tarafından verildi.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.