Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

Samandağ Belediyesi tüm Mahallelerde eş zamanlı çalışıyor

Samandağ Belediyesi tüm Mahallelerde eş zamanlı çalışıyor
24 okunma
15 Temmuz 2016 - 12:57

Samandağ Belediyesi çevre düzenleme çalışmaları tüm Mahallelerde eş zamanlı devam ediyor. Samandağ Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Kamacı belediye Birimlerimizin çalışmaları Başkanımız Mithat Nehir’in verdiği talimatlar doğrultusunda sürdürdüklerini söyledi. Başkan Yardımcısı Kamacı konuşmasının devamında daha temiz bir çevre ve yaşanabilir bir Samandağ oluşturmak adına tüm birimlerimiz günlük rutin bir şekilde çalışmalarını sürdüreceklerini belirtti.

Belediye Fen İşleri, Temizlik İşleri, Park ve Bahçe birimleri Samandağ’ın yol, cadde ve sokaklar yenileniyor. Temizlik İşleri Müdürlüğü çevre temizliğini ara vermeden sürdürürken, Park ve Bahçe Müdürlüğü parkların temizliği ve çevre düzenleme çalışmaları gerçekleştiriyor.

Belediye fen işleri Müdürlüğünce Kurtderesi Mahallesi parkeleme çalışması öncesinde hazırlık yapıldı. Kurtderesi Mahallesi Sait Döner Caddesi Dere sokakta yol tespiti, zemin güçlendirme çalışmalarının ardından yol kaplama çalışmaları başlatıldı. Hıdır Bey Caddesi 32. Sokak Devlet Hastanesi altı yol kaplama çalışması başlatıldı.

Belediye Fen İşleri Müdürlüğünün eş zamanlı sürdürdüğü çalışmalarda çubukçu ve yaylıca Mahalle arasındaki bulunan Nehir yatağında selden bozulan arazilere yol açım yapım çalışmaları başlattı.

Belediye park ve Bahçe Müdürlüğü Tekebaşı Mahallesi parklar da bulunan ağaçların budaması ile çevre düzenleme çalışmaları yapıldı. Yaz mevsiminde parkların ve kaldırımlarda bulunan ağaçların daha sağlıklı ve şehrin görünümüne estetik bir güzellik katmak için merkez dahil tüm mahallelerde rutin çalışmaların sürdürüleceği bildirildi.

Temizlik İşleri Müdürlüğü ise daha temiz bir çevreyi korumak adına Çevlik ile yeni Mahallede temizliği yapıldı. Günlük rutin bir şekilde çalışmalarını sürdüren Temizlik işleri birimi Sutaşı Mahallesinde çevre temizliğinin yapıldığı bildirildi.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.