Medya Grubu olarak 30. yılı aşkın süredir yayın hayatına devam eden Vardılar Medya Grubu, Dijital Televizyon sektörüne Hatay Vatan TV YouTube kanalıyla giriş yaptı. Abone olmak için tıklayın

Samandağ Belediyesi’ne yeni mezarlık kompleksi

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Umumi Hıfzıssıhha  kurulu Samandağ Kaymakamı Dr. Cahit Çelik’in makamında toplandı. Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, İlçe Tarım müdürü Ömer Sertkol ,Toplum sağlığı Merkezi Müdürü Dr. Bülent Ecevit Hüzmeli, Hatay Eczacılar odası Samandağ temsilcisi ecz. Erkan Düzce Kurul üyeleri toplantıya katılarak ilçe genelinde yapılacak çalışmaları konuştular.

Samandağ İlçesinin Çiğdede ve Yeni Mahalle asri mezarlıkları ile ilgili ihtiyaca cevap vermediğinden dolayı yeni bir mezarlık kompleksinin yapımının düşünüldüğü belirtildi.

Samandağ Belediyesinin talebi üzerine Büyükşehir Belediyesinin, Umumi Hıfzı sıhha kurulu ile istişareleri ve yazışmaları doğrultusunda yeni bir mezarlık kompleksine ihtiyaç duyulduğunun anlaşıldığı ve yerinin kurul raporu doğrultusunda tespit edildiği belirtildi.

Kaymakamlık makamında yapılan toplantıda Çiğdede ve Yeni mahalle mezarlıklarının yetersizliğinden dolayı vakıflı mahallesinde 85 dönüm üzerinde iki mahalleye hitap edecek bir mezarlık kompleksinin yapılmasının çalışmalarına başlanacağı ifade edildi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Samandağ Belediyesi’ne yeni mezarlık kompleksi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir