Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

Türkay:”Sürücü Kurslarında Taban Fiyat’a Uyulacak”

Türkay:”Sürücü Kurslarında Taban Fiyat’a Uyulacak”
856 okunma
14 Temmuz 2018 - 16:12

Hatay Sürücü Kursları Derneği Başkanı Hasip Türkay, geçtiğimiz günlerde yapılan toplantı neticesinde sürücü kursları taban fiyat uygulaması kararı alındığını ifade ederek alınan bu karara uyacaklarına inandıkları Hatay genelinde faaliyet gösteren tüm sürücü kurslarına çalışmalarında başarılar diledi.

Hatay Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya İl Milli eğitim Müdürü Kemal Karahan, Hatay Sürücü Kursları Derneği Başkanı Hasip Türkay ile tüm ilçelerde faaliyet gösteren sürücü kurslarının kurucu ve müdürleri katıldı.

Tüm sürücü kurslarının desteklediği taban fiyat uygulamasına uyulması programı ile yeni bir döneme başladıklarını ifade eden Hatay Sürücü Kursları Derneği Başkanı Hasip Türkay, Hatay Milli Eğitim Müdürlüğünün yakın takibinde olacak ve uymayanların ceza alacağı ve hatta kapatılmaya kadar gidebilecek cezaların verilebileceği uygulamanın Hatay Sürücü Kursları Derneği olarak takipçisi olacaklarının altını çizdi. Bu konuda bir çok ilde sürücü kurslarına ciddi miktarlarda cezalar kesildiğini belirten

Hatay Sürücü Kursları Derneği Başkanı Hasip Türkay , Haksız rekabetin önüne geçilmesi, eğitim kalitesinin yükseltilmesi ve sürücü adaylarına eksiksiz eğitim verilebilmesi için tüm Türkiye’de uygulanan taban fiyat uygulamasına herkesin uyması gerektiğini bir kez daha belirterek her zaman yinelediği gibi Hatay sürücü kursları derneği olarak Sürücü kurslarının sorunları ile yakından ilgilenmeyi sürdüreceklerini ifade etti.

Türkay ayrıca Taba fiyat uygulamasına uyacaklarına inancının tam olduğu tüm sürücü kurslarına çalışmalarından başarılar diledi.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.