Medya Grubu olarak 30. yılı aşkın süredir yayın hayatına devam eden Vardılar Medya Grubu, Dijital Televizyon sektörüne Hatay Vatan TV YouTube kanalıyla giriş yaptı. Abone olmak için tıklayın

Türkoğlu Payas Memur-Sen İlçe Temsilcileri ile bir araya geldi

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Hatay Milletvekili ve 25. Dönem Adayı Ecz. Hacı Bayram Türkoğlu, Payas Memur-Sen İlçe Temsilcileri ile Öğretmenevi’ndeki istişare toplantısında bir araya geldi.

AK Parti Payas İlçe Başkanı Cihangir Yıldırım, Memur-Sen Payas İlçe Şube Başkanı Aytekin Kaplankıran, Payas İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Türkoğlu, Hatay Aile ve Sosyal Politikalar Eski İl Müdürü Mevlüt Aydın, Eğitim Bir-Sen, Sağlık Sen, Ulaştırma Sen, Diyanet Sen, Bem Bir Sen Temsilcilerinin de hazır bulunduğu istişare toplantısında Payas’a yapılan, yapılmakta olan ve yapılacak kamu yatırımları ile 7 Haziran Seçimleri masaya yatırıldı.

AK Parti kadroları olarak Türkiye’deki hukukun kökleşmesi, demokrasinin kurumsallaşması ve vatandaşlar ile hizmet üretecek olan devlet kurumları arasında hiçbir mesafe kalmaması için var güçleriyle ve büyük bir heyecan içerisinde çalıştıklarını vurgulayan Türkoğlu; “İnsanımıza hizmeti, siyasetinin merkezine alan ve istikametini yalnızca milletin çizdiği AK Parti’nin lisanı, milletimizin lisanıdır. 13 yıldır tek başına iktidarda kalan AK Parti’nin zaferlerinin sırrı, kendi milletinin diliyle konuşması ve yine o lisan ile7’den 70’e tüm milletiyle hemhalleşip bütünleşmesidir. AK Parti aldığı her kararda, attığı her adımda icazetini yalnızca milletten almış ve halkın rıza dairesi dışına çıkmamıştır. AK Parti’nin insanı merkeze alan siyaset felsefesi ile her bir ferdimiz, 81 vilayetin 81’inde de muazzam hizmetlerle ihya olmuştur” dedi.

Güven ve istikrarın kesintisiz sürmesi gerektiğinin altını çizen Türkoğlu; “Türkiye ne zaman koalisyon hükümetleri ile idare edilmiş; işte o zaman darbeler, faili meçhul cinayetler, peşi peşine gelen ekonomik ve sosyal krizler baş göstermiştir. Tek başına iktidarın, yönetimde olduğu yıllar Türkiye’de kalkınmada ciddi bir ivme yakalanmış, fakat ne vakit koalisyon hükümetleri iş başına geldi ise; işte o zaman IMF’nin hüküm sürdüğü, ekonomi politikalarımızı belirlediği, ekonomide ülkeyi bağımlı hale getirdiği, faizlerin yükseldiği, enflasyon oranlarının arttığı, vatandaşın alım gücünün ziyadesiyle düştüğü bir kaos ortamı oluşmuştur” dedi.

TÜRKOĞLU: “HATAY’A SON 13 YILDA 13,8 MİLYAR TL YATIRIM YAPILDI”

AK Parti ile Türkiye’nin makus talihinin değiştiğini, yeni bir dönüşüm ve değişim süreci ile ülkenin Eski Türkiye’den Yeni Türkiye’ye evrildiğini dile getiren Türkoğlu; “Bugün 20 yıl, 30 yıl sonrasını öngörerek planlamasını yapan, geleceğe yönelik hedefler koyan güçlü, saygın ve egemen bir ülke var. Eski Türkiye ile memurunun maaşını ödeyemeyen, ekonomik bağımsızlığını IMF’nin yedeğine dâhil eden, darbe ve muhtıralarla istikameti belirlenen bir ülke değil, aziz milletin bir işareti ile istikametini kendi belirleyen, gücünü yalnızca halktan alan Yeni Türkiye var” dedi. Hatay’a 13 yılda AK Parti’nin her alandaki hayırlı hizmetleri ile yatırımlar kazandırdıklarını vurgulayan Türkoğlu; “Havaalanları, hükümet konakları, adliye sarayları, duble yollar, üniversiteler, dere ıslahları, okullar, hastaneler, gençlik merkezleri, kapalı spor salonları ve daha her alandaki farklı hizmet başlıkları ile Türkiye gemi kısılmaz şahlanan bir küheylan gibi” dedi.

TÜRKOĞLU: “AMANOS TÜNELİ PROJESİ TÜRKİYE’DEKİ 10 MEGA PROJEDEN BİRİ”

Amanos Tüneli Projesi’nin geldiği son nokta hakkında Memur-Sen temsilcileri ile fikir alış verişinde bulunan Türkoğlu; “Hassa bandında 40 bin dönümlük hazine arazisine ilaveten bir 40 bin küsür dönümlük arazi daha sanayi bölgesi olarak lekendi. Bu proje hayata geçerse 110 km’lik Payas-Hassa yolu, 30 km’ye düşecek, buradan Hassa Organize Sanayi’nde istihdam edilecek gençlerimiz 30 dakikalık kısa bir süre dahilinde Payas ve Hassa arasında gidip gelebilecektir” dedi. Türkoğlu Amanos Tünel Projesi’nin Payas otoban gişeleri’nden çıkacağını duyurduğu açıklamasında; “Türkiye’de 10 mega projeden biri olan ve 3 yılda kendini amorti edebilecek bir potansiyeli bulunan Amanos Tüneli Projesi’nin hayata geçmesi için ok yaydan çıkmıştır” dedi.

7 Haziran seçimleri için Memur-Sen’in dualarına ve desteklerine talip olduklarını dile getiren Türkoğlu; “Allah’ın izni ve aziz milletimizin takdir ve teveccühü ile inş’Allah 7 Haziran’da hizmet bayrağını Amanosların zirvesine dikeceğiz” dedi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Türkoğlu Payas Memur-Sen İlçe Temsilcileri ile bir araya geldi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir