Medya Grubu olarak 30. yılı aşkın süredir yayın hayatına devam eden Vardılar Medya Grubu, Dijital Televizyon sektörüne Hatay Vatan TV YouTube kanalıyla giriş yaptı. Abone olmak için tıklayın

Vali Lekesiz: ‘2013 Yılına Dair Beklenti ve Umutlarımızı Canlı Tutmalıyız’

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hatay Valimiz Sayın M. Celalettin Lekesiz, her yeni yılın, yeni umutlar ve yeni başlangıçlar olduğunu ifade ederek, ‘2013 yılına dair beklenti ve umutlarımızı canlı tutmalıyız.’dedi.

Lekesiz, yaptığı açıklamada, sevgi ve hoşgörüsü ile dünyanın gıpta ettiği ilimizin her alanda gelişmesini ve daha mutlu insanların yaşadığı bir il haline gelmesini sağlamanın, en büyük gayemiz olması gerektiğine vurgu yaparak, ‘Hayatımızda bıraktığı hatıralar ve kazanımlarla bir yılı daha geride bırakıp, yeni beklentilerle yeni bir yıla giriyoruz. Sahip olduğumuz bu güzel ülkenin güçlü ve güzel bir geleceğe kavuşması için birey olarak sorumluluklarımızın farkında olmak, bu yükümlülükleri yerine getirirken sadece kendimizin değil tüm milletimizin menfaatlerini göz önünde bulundurmak zorunda olduğumuzun bilinci içerisinde hareket etmeliyiz. ‘diye konuştu.

Her geçen gün bir cazibe merkezine dönüşen ülkemizin kazandığı bu başarıya her gün daha fazla katkı veren ilimizin kalkınma ivmesini artırmanın hepimizin ortak gayesi olduğunu kaydeden Lekesiz, ‘Hedeflerimizi yüksek tutarak, ülkemizin kalkınmasına paralel bir hızla gelişmeye devam eden ve bölgesinin parlayan yıldızı olan güzel ilimiz Hatay’da, tüm kurum ve kuruluşlarımızla işbirliği içinde zamanımızı, enerjimizi ve potansiyelimizi en verimli şekilde kullanarak, geleceğe emin adımlarla yürüyeceğimize, Hatay’ın güler yüzlü insanlarının layık olduğu gelişmiş ve kalkınmasını hızlandırmış bir ili halkımızla birlikte oluşturmak için sağduyu ve elbirliği içerisinde çalışacağımıza inanıyorum.’ diye konuştu.

Vali Lekesiz, en yakın komşumuzdan en uzak ülkelere kadar dünyada yaşanan ve bizleri de etkileyen problemlerin yeni yılda yaşanmaması dileği ile tüm Hataylıların yeni yılını bir kez daha kutladı.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Vali Lekesiz: ‘2013 Yılına Dair Beklenti ve Umutlarımızı Canlı Tutmalıyız’

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir