Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

Yolun açık olsun Allah seni korusun TÜRKİYE

Yolun açık olsun Allah seni korusun TÜRKİYE
Rahmi Vardı
Rahmi Vardı( 1@hatayvatan.com )
Hatayvatan.com "Buradan Bakınca" köşesi yazarı Vardılar Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı TRT Anadolu Program Sunucusu Y.B.T.B Yön. Kurl. Bşk. Yard. Atatürk'ün Manevi Dünyası ve Armegeddon kitaplarının yazarı.
176 okunma
13 Mart 2017 - 16:23

Kızılay Başkanı Dr. Kerem Kınık Başkanlığında Türkiye’nin önemli STK’larının katıldığı Ankara’da yapılan “Yemen’in Doğu Afrika’nın Güney Sudan’ın UMUDU OL” kampanyasına katıldım, Kızılay ile birlikte AFAD, Diyanet Vakfı STK’lar Büyükelçiler katıldı. Bizde Hayad, İnsanı İnşa Derneği olarak katıldık. Dr. Mehmet Metin’de toplantıya İstanbul’dan gelerek katıldı.

Toplantıyı yürüten Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık saatlerce Yemen ve Afrika’daki ihtiyaçları anlattı. Kerem Bey anlattıkça şu duyguya kapıldım;

Sanki Türkiye’nin bir ilinde bir felaket meydana gelmiş gibi de Kerem Bey STK’ları toplamış, o ilin derdini çözmeye çalışıyor.

Yemen, Somali, Güney Sudan, Doğu Afrika sanki Türkiye’nin bir iliymiş gibi heyecanla ihtiyaçlarını anlatıyor.

Şunu düşündüm ülkem sen ne büyüksün ve senin derdin gibi çözüm arıyorsun.

Bu ülke Dünya’nın mazlum milletlerinin umudu olmaya çoktan geçmiş çözüm ortağı olmuş, zamanını mekânını bütçesini bu mazlumlara ayırıyor. Onun için Allah ülkemize zeval vermesin, Allah ülkemizin yolunu açık etsin. Allah bu ülkenin düşmanlarını kahretsin, bu ülkeyi kim bölmeye, parçalamaya, zayıflatmaya kalkıyorsa Allah onun belasını versin.

Yolun açık olsun mazlumların umudu, yolun açık olsun Allah seni korusun TÜRKİYE.

 

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.