Medya Grubu olarak 30. yılı aşkın süredir yayın hayatına devam eden Vardılar Medya Grubu, Dijital Televizyon sektörüne Hatay Vatan TV YouTube kanalıyla giriş yaptı. Abone olmak için tıklayın

Yolun açık olsun Allah seni korusun TÜRKİYE

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kızılay Başkanı Dr. Kerem Kınık Başkanlığında Türkiye’nin önemli STK’larının katıldığı Ankara’da yapılan “Yemen’in Doğu Afrika’nın Güney Sudan’ın UMUDU OL” kampanyasına katıldım, Kızılay ile birlikte AFAD, Diyanet Vakfı STK’lar Büyükelçiler katıldı. Bizde Hayad, İnsanı İnşa Derneği olarak katıldık. Dr. Mehmet Metin’de toplantıya İstanbul’dan gelerek katıldı.

Toplantıyı yürüten Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık saatlerce Yemen ve Afrika’daki ihtiyaçları anlattı. Kerem Bey anlattıkça şu duyguya kapıldım;

Sanki Türkiye’nin bir ilinde bir felaket meydana gelmiş gibi de Kerem Bey STK’ları toplamış, o ilin derdini çözmeye çalışıyor.

Yemen, Somali, Güney Sudan, Doğu Afrika sanki Türkiye’nin bir iliymiş gibi heyecanla ihtiyaçlarını anlatıyor.

Şunu düşündüm ülkem sen ne büyüksün ve senin derdin gibi çözüm arıyorsun.

Bu ülke Dünya’nın mazlum milletlerinin umudu olmaya çoktan geçmiş çözüm ortağı olmuş, zamanını mekânını bütçesini bu mazlumlara ayırıyor. Onun için Allah ülkemize zeval vermesin, Allah ülkemizin yolunu açık etsin. Allah bu ülkenin düşmanlarını kahretsin, bu ülkeyi kim bölmeye, parçalamaya, zayıflatmaya kalkıyorsa Allah onun belasını versin.

Yolun açık olsun mazlumların umudu, yolun açık olsun Allah seni korusun TÜRKİYE.

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Yolun açık olsun Allah seni korusun TÜRKİYE

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir