Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

“Yürekler Dile Geldi” Kitabı tanıtımına yoğun ilgi

“Yürekler Dile Geldi” Kitabı tanıtımına yoğun ilgi
41 okunma
13 Ocak 2020 - 10:09

Kültür Kentleri Birliği Hatay İl Başkanı Nebih Nafile’nin proje koordinatörlüğünde 37 yazar bir araya gelerek Türk edebiyatına güzel bir çalışma kazandırdılar.

Sunuculuğunu başarılı tiyatro sanatçısı İbrahim Kaşdaş’ın yaptığı kitap tanıtım etkinliği 11 Ocak 2020 Cumartesi günü saat 14.30’da Hatay Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonunda gerçekleştirildi. 

Açılış konuşmasında Yürekler Dile Geldi ortak kitap proje koordinatörü Nebih Nafile, “Biz birlikte güçlüyüz” sloganıyla kitap tanıtım etkinliğine katılan misafirlere yönelik yaptığı konuşmada, “Çiçeği burnunda kitabımız “Yürekler Dile Geldi”nin heyecanı ve mutluluğuyla hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Katkı sunan katılımcı dostlarıma emeklerinden ve yüreklerinden dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Söylenecek söz çok elbette. Yazın’ın büyülü dünyasına gönül verenlerin en büyük düşüdür çıkan kitabı eline alabilmek… Emek verilen sayfalar, artık başka insanların hayatlarına girmeye hazırdır. Sevgi, güven, dayanışma, dostlukla yapılan her işin; tüm engelleri, güçlükleri hatta kendini aştığı inancındayım. Yüreğimizin sesi, umudumuzun tatlı meyvesi “Yürekler Dile Geldi” öykü, anı, anlatı kitabımız güçlü bir heyecan, paylaşımın, dostluğun, güvenin ürünü. İçinden geldiği gibi samimi, doğal, yalın, iddiasız… Evet, hakikaten büyük bir emeğin, titiz bir çalışmanın adı diyebilirim gönül rahatlığıyla. Kusursuz olmak elbette zor… Bu çalışmamızda yazın hayatına yeni katılacak olan, bundan heyecan duyan ve belki de kendini iyi geliştirecek arkadaşlarımızın olma ihtimali bile mutluluk verici.” dedi. 

Çok sayıda kitap severin katıldığı kitap tanıtım etkinliğine yoğun ilgi gözlerden kaçmadı. Çok sayıda kitap sever etkinliği ayakta izlemek zorunda kaldı. 

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.