Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

Başkan Yavuz’dan yılın müdürlerine plaket

Başkan Yavuz’dan yılın müdürlerine plaket
15 okunma
01 Ocak 2016 - 15:06

Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, Kırıkhan Belediyesinde 2015 yılında en iyi çalışan Müdürlerine plaket verdi.
Başkan Yavuz, 2015 yılında Kırıkhan Belediyesi bünyesindeki yapılan hizmetleri ve başarılı çalışmalarından dolayı Fen İşleri Müdürü Kamil Özden Melek ve Temizlik İşleri Müdürü Ömer Faruk Güder’e plaket vererek teşekkür etti.
Başkan Yavuz yaptığı açıklamada; “Kırıkhan Belediyesi 2015 yılı içerisinde Hatay genelinde çok büyük işler yaptı. 2014 yılı içerisinde de Türkiye’de yılın Belediye Başkanı seçildik. Kırıkhan halkının teveccühü ve çalışma arkadaşlarımızın gayretleriyle neticesinde Türkiye’de yılın belediye başkanı seçilen iki belediyeden birisi biz olduk. Bizde Belediye olarak burada Kırıkhan adına bütün yükü çeken ve özverili bir şekilde çalışan arkadaşlarımızı bu anlamda ödüllendirmek istedik.

Fen işleri Müdürlüğümüz tarafından Hatay Büyükşehir Belediyesine rakip olabilecek şekilde Kırıkhan’da yaklaşık 75 km lik asfalt yol yapıldı. Son çalışmalarla birlikte 350-400 bin m2 civarında da parke kilit taşı çalışmaları yapıldı ve Kırıkhan’ımız adına şehirleşme ve modernleşme çalışmaları aralıksız devam ediyor.

Ayrıca yine Temizlik işleri anlamında yaklaşık 52 bin Suriye’li kardeşlerimizle birlikte bütün Kırıkhan halkının çevre temizliğiyle ve 2015 yılı içindeki kimsesizlerin evlerinin temizlenmesi, camilerin temizlenmesi, okulların temizlenmesi ve son olarak ta engelli kardeşlerimizin evlerinin temizlenmesi projelerini başarıyla yürüten Temizlik

İşleri Müdürlüğümüzün çalışmaları da aralıksız devam etmektedir.
Bu anlamda iki birimimizin çalışmalarını da plaket vererek ödüllendirmek istedik. Bundan sonra her yıl en başarılı birim müdürlüğümüz yaptığı çalışmalarla ödüllendirilecektir. Ben tüm Fen işleri ve Temizlik İşleri çalışanlarına teşekkür ediyor ve bütün çalışanlarımızın yeni yıllarını kutluyorum.” dedi.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.