Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

Farabi Değişim Programı Öğrenci Bilgilendirme Semineri

Farabi Değişim Programı Öğrenci Bilgilendirme Semineri
76 okunma
21 Şubat 2013 - 13:40

Mustafa Kemal Üniversitesi Farabi Kurum Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen “3. Farabi Değişim Programı Öğrenci Bilgilendirme Semineri” 20 Şubat Çarşamba günü Atatürk Konferans Salonu’nda düzenlendi.

Öğrencilerin katılımıyla gerçekleşen seminerde, açılış konuşmasını yapan Farabi Değişim Programından sorumlu Genel Sekreter Yardımcısı Hanifi Kılıçarslan, öğrenciler ve eğitim vizyonu bakımından Farabi’nin önemini vurgulayarak, “ Günümüzde bilim, sürekli gelişen ve değişen bir olgudur. Hayatın her alanında olduğu gibi bilim kuşağı içerisinde de durağan bir yer yoktur. Durmak, beklemek insana zarar vermektedir. Bilimin amacı da bu durgunluğu önlemek, sunduğu yeniliklerle ideal hedeflere Mustafa Kemal Üniversitesi  sizlerle birlikte taşımaktır. Bu nedenle Farabi Değişim Programı da bu değişimin nadide bir parçasıdır.” dedi.

Farabi Kurum Koordinatörü Yrd. Doç. Dr. Volkan Kılıç öğrenci değişim bilgileri ve anlaşmalı bölümlerden, Uzman Mehmet Şengül öğrenci değişim esasları ve başvuru için gerekli olan belgelerden, Farabi Kurum Şefi Sema Birsel’in de Farabi bursları ile ilgili merak edilen konulardan bilgi aktardıkları konuşmalarının ardından “3. Farabi Değişim Programı Öğrenci Bilgilendirme Semineri”  üniversitesine  gelen ve üniversitesinden  giden öğrencilerin fikirlerini beyan etmesiyle ve konu hakkındaki soruların cevaplanmasıyla son buldu.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.