Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

Hatayvatan.com artık daha Profesyonel

Hatayvatan.com artık daha Profesyonel
70 okunma
22 Ağustos 2013 - 16:38

Hatayvatan.com artık yeni tasarımı ile daha kullanılabilir ve aktif hale geldi.

Yapmış olduğumuz İnternet Medyası çalışmaları Hatay’da ve Ülkemizdeki geri dönüşler de göz önünde bulundurularak olumlu puanlar almaya devam ediyor. Yakın zamanda Hatay’ın en aktif web sayfası olarak ilan eden “TİMEF – Tüm Medya ve İletişim Federasyonu” ile ilgili haberimizi yakından takip etmiştiniz.

Bu bilgiler, Alexa ve Google istatistikleri gösteriyor ki Hatayvatan.com’un yeri Hatay’da değil Türkiye üzerinde sıralamalara dahil edilmiş durumda. İlk yayın hayatımıza başladığımız yaklaşık 8 ile 12 ay süre önce Hatay’da internet medyası bazında haberleri anında ve görsel olarak ayrıca bu kadar profesyonel canlı yayınlarla destekleyen web haber sitesi bulunmuyordu. Geldiğimiz noktada Hatay’ın medyasına şekil veren, bütün Hatay ve Bölgesindeki haber sitelerinin tasarımlarını yenileyip rekabet içerisine dahil eden Hatayvatan.com çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Bu rekabetle birlikte Hatay halkı gerçek zamanlı ve orjinal tasarımlı internet haber siteleriyle tanışmış oldu. Biz de artık bu boyutu geriye dönüş yapmadan daha Profesyonel hale getirmek için çabalıyoruz.

Yakın zamanda yapacağımız yenilikler ile birlikte de Hatayvatan.com’un farkı yine sadece Hatay, Antakya, Kırıkhan, İskenderun da değil tüm Türkiye’de farkedilmiş olacak.

Küçük bir güncelleme olarak da bazı değişiklikler hafta içerisinde eklenecek, haber gönderimleriniz için de özel bir sayfa tasarlanmakta ve bu tamamlandığı zaman haberlerinizi ve bizim duyurmamızı istediklerinizi bizlere daha kolay iletebileceksiniz.

Bugün yeni web sayfamızın bu tanıtım yazısıyla yeni yayın hayatımıza start vermiş oluyoruz. Hatay’ı zamanında ve görsel şekilde takip edebilmek için www.hatayvatan.com adresinden ayrılmayın.

Vardılar Medya Grubu ve Hatay Vatan Gazetesi olarak binlerce ziyaretçilerimize teşekkür ediyoruz.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.