HATİAB’dan HAYAD’a ziyaret

  • Haberin Tarihi: 27 Ekim 2013
  • www.hatayvatan.com
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
HATİAB’dan HAYAD’a ziyaret

Kısa adı HATİAB olan Hatay İşadamları ve Barkotları Derneği Yönetim Kurulu İbrahim Güder ve beraberindeki heyet ile birlikte HAYAD’ı ve Vardılar Medya Grubunu ziyaret etti.

Hatay İşadamları ve Bürokratları Derneğini heyetine Vardılar Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve HAYAD Yönetim Kurulu Üyesi ve Sözcüsü olan Rahmi Vardı eşlik etti.

Vardılar Medya Grubuna gelen heyete Yönetim Kurulu Başkanı Rahmi Vardı Vardılar Medya Grubunun yaptığı çalışmalar ve ovanın tek radyolu olan KRT Hatay FM’in çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Daha sonra HAYAD Merkezine geçen heyete HAYAD Sözcüsü Rahmi Vardı ve HAYAD Yönetim Kurulu üyeleri eşlik etti.

Ziyarette HATİAB heyetine Hatay Yardımlaşma Derneği’nin Rehabilitasyon merkezi, mobil fırını ve acil durumlar için hazırladığı yatakhane gezdirildi.

HAYAD Merkezinde yapılan incelemelerden sonra HAYAD Yöneticileri tarafından HATİAB heyetine HAYAD’ın şuanda yürütmekte olduğu faaliyetler hakkında bilgi verildi.

HAYAD’ın şuanda 16 mahalle muhtarı ile birlikte sayıları 30.000’e yaklaşan Suriyeli muhacirlere yapılan yardımların devam ettiği açıklandı.

Kurban bayramında 3 gün içerisinde 4000 aileye kurbanlık et yardımı yapıldığı açıklandı.

HATİAB Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Güder yapılan çalışmalardan dolayı HAYAD ekibine ve yardımda bulunan herkese teşekkür etti.

Hatay Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve Sözcüsü Rahmi Vardı ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyetini belirtti.

HABERİN FOTOĞRAFLARI

Anahtar Kelime: ,

Bir Yorum Yazın