Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

Kırıkhan Bilim Hastanesi

HBB Zabıtası teknolojik gelişmelerle donatılıyor

HBB Zabıtası teknolojik gelişmelerle donatılıyor
51 okunma
19 Ocak 2016 - 18:51

Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) Bilgi İşlem Daire Başkanlığı ve HBB Zabıta Daire Başkanlığı’nın ortaklığıyla yürütülen ve zabıtaların kullanacağı yaka kameralarının tanıtımı gerçekleştirdi.
HBB’de görevli olan Elektrik-Elektronik Mühendisi Doğan Yeniocak, HBB Zabıta Ekiplerine günümüz teknolojisine uygun olarak anlık kayıtlar alan yaka kameralarını tanıttı.

KADIOĞLU; “YAKA KAMERALARI İLE DENETLEMELERDEKİ ANLIK TESPİTLER DAHA GÜVENLİ VE SAĞLIKLI OLACAK”
Zabıta teşkilatının belediyeyi temsil ederek şehir düzeni, vatandaşın huzur ve güveni için hizmet ettiğini dile getiren HBB Zabıta Daire Başkanı Edip Kadıoğlu, yaka kameraları kullanımının anlık tespitler yapılarak olası işgal, mukavemet gibi düzensizlik durumlarında caydırıcılık teşkil edeceğine vurgu yaptı.

YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKTE 6 SAAT, DÜŞÜK ÇÖZÜNÜRLÜKTE 24 SAAT KAYIT YAPAN YAKA KAMERALARI, ARAÇLARDA DA KULLANILABİLECEK
32 GB hafızaya ve yüksek çözünürlükte kesintisiz 6 saat kayıt yapabilme özelliklerine sahip yaka kameraları, düşük çözünürlükte çalıştırıldığı takdirde kayıt süresi 24 saate kadar çıkarılabiliyor.
Darbeye ve zor durumlara karşı güvenilir özelliğe sahip ve aynı zamanda araçlarda da kullanılabilecek yaka kameraları, ses kayıt, video ve fotoğraf çekme özellikleriyle de ön plana çıkıyor.
Anlık tespitlerin yetkili kişiler tarafından izlenerek kayıt altında tutulacağı yaka kameraları tüm ilçelere dağıtılacak.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.