Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

Muhtarlardan Mhp’ye Tebrik Ziyareti

Muhtarlardan Mhp’ye Tebrik Ziyareti
28 okunma
12 Aralık 2014 - 8:35

Kasım ayında 11. Olağan Kongresini yaparak yeni yönetimini oluşturan Milliyetçi Hareket Partisi Dörtyol İlçe Başkanı Şerif Türker’e ilçedeki mahalle muhtarları tebrik ziyaretinde bulundu.

Muhtarların sorunlarını dinleyen MHP İlçe Başkanı Şerif Türker ilçenin sorunlarına el birliği, gönül birliği içerisinde birlik ve beraberlikle çözüm üretileceğini belirtti.

Milliyetçi Hareket Partisi Dörtyol İlçe Başkanı Şerif Türker muhtarların bu nazik ziyaretlerinden dolayı memnuniyet duyduğunu belirterek; “Öncelikle bir baba, emekli bir eğitimci ve bir siyasi partinin ilçe başkanı olarak özellikle üzerinde durulması gereken konu gençlerimizdir. Gençlik bir ülkenin aydınlık yarınları ve umududur. Gençlerimiz konusunda hassa olmalı, onlara bir arkadaş gibi yaklaşmalı ve attığı her adıma dikkat etmeliyiz. Yaşadığımız çağda gençleri yanlış işlere sevk edecek bir çok argüman etrafımızı sarmış durumda. Bu konuda siz sevgili muhtarlarımıza önemli görevler düşmekte.

Çevrenizi sürekli kontrol etmeli, yaşanabilecek olumsuzlukları ister kolluk kuvvetleri, isterseniz de siyasi partilerimizle paylaşarak önlemler almalısınız. Hepimiz hiçbir ayrım gözetmeksizin aynı geminin içerisindeyiz. Bu ülkenin bekasını ve geleceğini hep birlikte, el birliğiyle şekillendirmek, mutlu ve müreffeh bir toplum oluşturmak, çağdaş medeniyet seviyesinin de üstüne çıkartmak mecburiyetindeyiz. Bu hepimizin asli görevi. Doğrudan seçime tabi olan siz değerli muhtarlarımız bizler için ayrı bir öneme sahipsiniz. Yaşadığınız yerin sözcüleri ve şekillendiricileri sizlersiniz. Sizin önerileriniz her zaman dikkate alınmalıdır” dedi.

Muhtarlarda yeni yönetimin ve İlçe Başkanlığı görevinin hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulunarak; “Mahallelerimizdeki en temel sıkıntı temizlik konusu. Temizlik konusundaki sıkıntılar bir an önce aşılmalı. Büyükşehir ile Dörtyol Belediyesi arasındaki bu yetki kar-maşası kısa zamanda giderilmeli ve hizmetin akışı hızlandırılmalı. Ayrıca içme suyu ile ilgili olarak bazı mahallelerimizde sorunlar yaşanmakta. Yaz ayları gelmeden başta larva mücadelesi olmak üzere ilaçlama hizmetleri aksatılmamalı. Kanalizasyon konusunda büyük bir sıkıntı ilçenin genelinde yaşanmakta. Bu konuların sizin tarafınızdan da bilindiğini biliyoruz. Lakin muhtarlar olarak bizlerde bir kere daha hatırlatmak istedik.” dediler.

 

Sedat İSKENDEROĞLU/DÖRTYOL

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.