Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

SP Milletvekili İslam, 6 Ay’da bu ülkeyi ayağı kaldırır 2 senede koşturmaya başlarız

SP Milletvekili İslam, 6 Ay’da bu ülkeyi ayağı kaldırır 2 senede koşturmaya başlarız
32 okunma
11 Mart 2019 - 11:50

İslam; Ülkemiz ekonomik, hukuk, idare ve toplumsal barış açısından zor durumda; Belediyelerden başlayalım, gelin bu görevleri yetkileri bize verin 6 Ay’da bu ülkeyi ayağı kaldırır, 2 sende koşturmaya başlarız.

Saadet Partisi Hatay İl Başkanlığı, Saadet Partisi İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Cihangir İslam’ın katılımı ile Antakya Hatmek Konferans Salonu’nda büyük bir coşku ve yoğun katılımla “Türkiye’nin geleceği için Çare var” konferansı düzenledi.

Konferans öncesinde Antakya Atatürk Caddesinde ‘Seçim Koordinasyon Merkezi’ açılışı yapıldı. Ardında büyük bir coşku ile Hatmek Konferans Salonu’nda “Çare Var” konferansı gerçekleştirildi.

Açılış konuşmasını yapan Saadet Partisi Hatay İl Başkanı Mustafa Eğe, “Saadet Partimiz tüm seçim çevrelerinde aday gösteren ve tek başına seçim giren tek parti olduğunu belirtti.

Belediye Başkan adayları adına Payas Belediye Başkan Adayı Recep Baysal’ın konuşmasında sonra Saadet Partisi GİK Üyesi Doç. Dr. Necmettin Çalışkan ve İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Cihangir İslam büyük coşku ve tezahüratlar eşliğinde birer konuşma yaptı.

Saadet Partisi İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Cihangir İslam, konuşmasında; “Ülkemizde hemen her anlamda ciddi tahribatlar yaşandığını belirterek. Ülkemiz ekonomik, hukuk, idare ve toplumsal barış açısından zor durumda. Saadet Partililer, bırakın bir takım gayri meşru yollarla menfaat elde etmeyi, karşılık beklemeden çalışabilecek bir ekiptir. İnanın bu ülkenin, nefret dili kullanmayan bu dürüst kadrolara çok ihtiyacı var.

Buradan herkese sesleniyorum; Ülkemizin, ekonomik, toplumsal barışı açısından, hukukun üstünlüğü ile yönetilmesi açısından gelin bu seçimle başlayalım, belediyelerden başlayalım gelin bu görevleri yetkileri bize verin 6 Ay’da bu ülkeyi ayağı kaldırır. 2 sende koşturmaya başlarız.

EN ÇOK İHTİYAÇ DUYDUĞUMUZ ŞEY “HUKUKUN ÜSTÜNLÜĞÜ”

Fitneyi asılsız iddialarla körükleyerek bundan siyasi rant devşirme derdinde olan siyasilerimiz üç belediye daha kazanmak için her yalanı sorumsuzca söyleyebilmektedir. Bu sebeple Aldığınız haberi farklı kanallardan teyit ediniz. En çok ihtiyaç duyduğumuz şey “Hukukun Üstünlüğü” elbirliği ile tesis edebiliriz!

İnancınız ve siyasi görüşünüz ne olursa olsun. Ülkemizi ve dünyayı güzel günlere götürecek olanlar “Herkes İçin Hak ve Adalet İsteyenler” olacaktır. Gücü elinde bulunduranlar haksız bir şekilde birini hedefe koyduğunda ve linçe giriştiğinde o birine hep birlikte sahip çıkmalı.

Bir kaç belediye kazanabilmek için siyaseti bir savaş alanına, beka sorununa, rekabeti düşmanlığa çeviriyorlar. Biz muhtar seçeceğiz arkadaşlar, belediye başkanı seçeceğiz, meclis üyesi seçeceğiz. Ülkenin beka sorunu varsa 17. yılına girdiler, ülkeyi kim yönetiyor. Böyle bir sorun varsa da bunu el birliği ile çözeriz. Nefret dili ile ayrıştırma ile değil. Bu tuzağa düşmeyelim. Gelin nefret dilini kullananlara sandıkta esaslı bir ders verelim!

ÇALIŞKAN; 31 MART’TA TARİHİ ZAFER KAZANACAĞIZ

Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Doç. Dr. Necmettin Çalışkan da ‘Özgürlük savaşçısı’ olarak nitelendirdiği İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Cihangir İslam Bey’e; mazlum yığınlar sesi, kitlelerin hamisi, zulme karşı baş kaldıran TBMM’de  gök kubbeyi inleten Prof. Dr. Cihangir İslam Bey, yoğun programlarından Hatay’ımıza zaman ayırdığı için teşekkür ederek,  Saadet Partimizin Mecliste şimdi sesi daha gür çıkıyor. Haksızlıklalar, sömürü ve zulme karşı “Çare Var”. Bu kadrolar, zulme son verecek ve 31 Mart’ta tarihi zaferi kazanacağız” diye konuştu.

Konuşmalardan sonra Saadet Partisi belediye başkan adayları tek tek tanıtılarak hatıra fotoğrafı çekildi.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.