Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

Vali Ata Noel Bayramı mesajı verdi

Vali Ata Noel Bayramı mesajı verdi
5 okunma
24 Aralık 2017 - 17:17

Bayram günleri, insanlara mutluluk veren, birbirimizle olan gönül bağlarını güçlendiren ve kardeşlik duygularını pekiştiren anlamlı zamanlardır. Bu günlerde paylaştığımız sevinçlerin artarak sürmesi dileğiyle Noel Bayramını tebrik ederim.

Üç semavi dinin mabetlerinin sırt sırta verdiği ve aynı dualara açılan ellerin birleştirdiği gönüllerin kucaklaştığı bu hoşgörü ikliminde, asırlardır dini bayramlar aynı coşku ve mutlulukla kutlanmaktadır. Tüm insanlığa örnek olmasını temenni ettiğimiz bu güzelliklerin ebediyen sürmesi ortak duamızdır.

Kimsenin kökenine, inancına, kültürüne ve siyasi görüşüne bakmaksızın komşusuna gülümsediği ilimizde, yüzyılların birikimi ile oluşan karşılıklı hoşgörü ve kardeşlik iklimi, bizim en önemli değerimiz ve en büyük gücümüzdür.

Bu zengin sosyal ve kültürel dokusu ile hoşgörünün merkezi Hatay’da, sevinç ve tasada beraber olduğumuz Hristiyan hemşerilerimizin Noel Bayramı’nı en samimi duygularımla kutlar, farklı inançlara mensup tüm vatandaşlarımıza huzur, mutluluk ve sağlık getirmesini dilerim.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.