Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

Acil Sağlık hizmetleri toplantısı yapıldı

Acil Sağlık hizmetleri toplantısı yapıldı
18 okunma
28 Ağustos 2019 - 12:30

Acil Sağlık Hizmetleri Koordinasyon Komisyonu (ASKOM) 2019 yılı Temmuz ayı toplantısını, İl Sağlık Müdürlüğü Davud-i Antaki toplantı salonunda, Acil Sağlık Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Emin Güler başkanlığında gerçekleştirdi.

Toplantı, Acil Sağlık Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr. Oğuz Ekinci, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr. Hüseyin Vural, İl Ambulans Servisi Başhekimi Dr. Süleyman Balakan, devlet hastaneleri ve özel hastanelerinin yöneticilerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

ASKOM Toplantıları, Acil sağlık hizmetleri yönetmeliğine istinaden il içinde yer alan Kamu Hastaneleri, Özel Hastaneler, 112 Acil Sağlık Hizmetleri ve Üniversite Hastanesi arasında işbirliği ve koordinasyonun sağlanarak daha hızlı ve etkin Acil sağlık hizmetlerinin sunumunun sağlanması amacı ile her ay rutin olarak yapılmaktadır.

Bu kapsamda, İl içinde yapılan Ambulans Sevkleri, Hastane Acillerine yapılan müracaatlar, Acil vaka müdahalelerinin istatistikleri ve Acil Sağlık Hizmetleri ile ilgili öneri ve şikâyetler değerlendirildi, plan ve programlar hazırlanarak tüm katılımcıların görüşleri alınarak toplantı sona erdi.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.