Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

Antakya’da “Kardeşinle, Sevgiyle Paylaş” projesi

Antakya’da “Kardeşinle, Sevgiyle Paylaş” projesi
166 okunma
26 Eylül 2017 - 22:00

Antakya Belediyesi Sosyal Belediyecilik hizmetleri çatısı altında hayata geçirdiği “Kardeşinle, Sevgiyle Paylaş” projesi kapsamında hayırseverlerden destek bekliyor.

Antakya Belediyesi’nden konuyla ilgili yapılan açıklamada şunlar yer aldı; “ Antakya Belediyesi olarak sosyal belediyecilik çalışmalarımız kapsamında hayata geçirilen Kardeşinle, Sevgiyle Paylaş projesi her geçen gün daha da büyüyerek hayırseverler ile ihtiyaç sahipleri arasında köprü görevi görmeye devam ediyor. Yürütülen hizmetler kapsamında bugüne dek 6642 ihtiyaç sahibi vatandaşa giysi, oyuncak, ayakkabı ve ev eşyalarından oluşan yardımların ulaştırıldığı proje ile ihtiyaç sahibi ailelere yardım etti.

Merkez mahallelerde başlatılan hizmetimiz kırsaldaki mahallelerde de muhtarlarımız aracılığı ile devam ediyor. Proje Türkiye Cumhuriyeti nüfus cüzdanı, yoksulluk belgesi ve Antakya ilçesi içerisinde ikamet ettiğine dair belge ile gelen tüm vatandaşlara belirttikleri ihtiyaca göre destek veriyor. Veren elin, alan eli görmediği, ihtiyaç sahibi vatandaşları mahcup etmeden yardım sağlandığı proje daha çok vatandaşa ulaşabilmek için hayırseverlerin desteklerini bekliyor.

Evlerde kullanılmayan başkasının ihtiyacı olabilecek ev eşyaları, hiç giyilmemiş ya da çok az giyilmiş kıyafetler, ayakkabılar, çocuklarımızın artık oynamadıkları ya da fazla olan oyuncakları 0326 213 16 15 numaralı telefonun aranması durumunda vatandaşlarımızın evlerinden kurye ile alınabildiği gibi kendileri de bizzat teslim edebiliyorlar. Antakya Belediyesi olarak daha çok yoksul vatandaşımıza, daha çok yardım götürebilmek için tüm vatandaşlarımızı, sivil toplum kuruluşlarımızı, dernekleri, projeye destek vermeye davet ediyoruz.”

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.