Medya Grubu olarak 30. yılı aşkın süredir yayın hayatına devam eden Vardılar Medya Grubu, Dijital Televizyon sektörüne Hatay Vatan TV YouTube kanalıyla giriş yaptı. Abone olmak için tıklayın

Başkan Savaş’tan 14 Mart Tıp Bayramı Mesajı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, meslektaşlarının günü dolayısıyla yayınladığı mesajında, tüm doktor ve sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladığını belirtti. Başkan Savaş kutlama mesajında şöyle dedi;

“İnsanı yaşatmayı ve insanın acısını azaltmayı, insanlığa daha nitelikli bir yaşam sunmayı amaç edinen, tıp çalışanlarımız, değerli meslekdaşlarım bu kutsal, saygın ve onurlu mesleği büyük bir özveriyle yerine getirmektedir.

Bu kutsal mesleğin icrasında hekimlerimizin ve tüm sağlık çalışanlarının vatandaşlarımızın sağlık sorunlarının çözümüne yönelik insanüstü gayreti iftihar kaynağıdır.

Sağlık çalışanları gece-gündüz, kar-çamur, bayram-tatil demeden büyük bir özveriyle insanların daha sağlıklı yaşaması için ellerinden gelen her türlü çabayı gösterip, verilen görevleri zamanında ve tam olarak yapmaktadır. Ülkemiz tıp alanında dünyada yaşanan gelişmelerin gerisinde kalmadığı gibi, hekim ve sağlık çalışanları sürekli kendilerini yenileyerek geliştirmiştir. Belediye başkanlığı görevimden önce uzun süre sağlık sektöründe aktif görev alan bir doktor olarak, tüm doktorlarımızın ve sağlık çalışanlarımızın bu alanda meslek onuruna yaraşır bir şekilde ve tüm zorlukların üstesinden var güçleriyle gelerek hizmet sunduklarını yakinen biliyorum. Bu hizmet aşkının artarak devam ettiği yönündeki inancımın sonsuz olduğunu özellikle belirtmek istiyorum.Bir nefeslik sıhhatin bile değerinin ölçülemeyeceğinin bilincinde olarak, insanlarımızın daha sağlıklı ve daha mutlu hayat sürmesi için en güç koşullarda bile sağlık hizmetlerinin her alanında fedakârca çalışan tüm hekimlerimizin ve sağlık çalışanlarımızın “14 Mart Tıp Bayramı’nı” kutluyor, en derin sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Başkan Savaş’tan 14 Mart Tıp Bayramı Mesajı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir