Dörtyol Şoförler ve Otomobilciler Odasında seçim

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dörtyol Şoförler ve Otomobilciler Odası 17. Olağan Genel Kurul Toplantısını 22 Ocak 2022 Cumartesi günü saat 12:00’da Atatürk Parkı Salonunda yaptı.

Dörtyol Şoförler ve Otomobilciler Odası 17. Olağan Genel Kurul Toplantısına Hatay Esnaf Odaları Birlik Başkanı Abdulkadir Teksöz, Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ercan Yıldırım, Dörtyol Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Bölükbaşı, Dörtyol Küçük Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Ali Gün, Dörtyol Ziraat Odası Başkanı İbrahim Seyhan ile çok sayıda şoför esnafı katıldı.

Hatay Esnaf Odaları Birlik Başkanı Abdulkadir Teksöz, ard arda gelen yakıt zamlarının ardından şoför esnafının ciddi sıkıntılar içinde olduğunu belirtti ve ÖTV ve KDV indirimli olarak aylık belirli bir kotada şoför esnafına mazot desteği sağlanmasının hem şoför esnafını hem de piyasaları rahatlatacağını belirtti. Ayrıca Büyükşehir Belediyesi ile görüşmelerinin sürdüğünü, güzergah belirleme belgeleriyle ilgili bir çalışma yürüttüklerini açıkladı.

Tek liste halinde gidilen seçimlerde Yavuz Çelebi yeniden başkan seçilirken Yönetim Kurulu Asil Üyeliklerine Zeynel Abidin Sade, Murat Gülen, Abdullah Asrav, Fahri Toksoy, Metin Aslan ve Enver Oğuz Güven Yönetim Kurulu Yedek Üyeliklerine İsmet Talay, Yaşar Karaca, Kadir Türkoğlu, Mahmut Aykanat, Ali Bozkurt, Ali Talay ve Ahmet Can getirildi. Denetim Kurulu ise Mazet Barış Karapür, Recai Yahşi ve Ali Gür’den oluştu.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Dörtyol Şoförler ve Otomobilciler Odasında seçim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.